Fico, protislovenská a proruská prostitútka?

Poslanec Fico robí všetko preto, aby si zachránil svoj politický zadok.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Zverejnil fotografie z presunu nášho protilietadlového systému S-300 na Ukrajinu, ktorý sme poskytli statočným obrancom, čo bol vlastne akt vlastizrady a ruský agent by to neurobil lepšie. Je toto normálne? Určite nie, veď to ide proti slovenským ako aj proti európskym záujmom (žiaľ v súlade s Orbánom) a tiež proti zdravému rozumu.

Aký je „rozum“ strany Smer a ich šéfa sme počuli z jeho úst: „Slovenská vláda, žiaľ po vzore iných, posiela na Ukrajinu smrtiacu muníciu....“ De facto sa zastáva Ruska. A taktiež celá tá jeho perepúť, ktorá plece pri pleci verklíkuje šéfove rozumy. Podľa nich sa má celý civilizovaný demokratický svet pozerať ako barbari z východu zabíjajú deti, znásilňujú ženy, ale už aj deti, zabíjajú civilistov, odvádzajú za Ural do otroctva státisíce ľudí, týrajú zajatcov a páchajú všetky tie ohavnosti, ktoré si v záujme zachovania duševného zdravia ani nechceme pripustiť.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Predstavme si hypotetickú situáciu. Za pánom Ficom príde jeden hrubokrký a dokope ho do krvi. My ideme okolo a vravíme, čo si to nevyriešite mierovou cestou. Hrubokrký neprestáva a my vravíme, prestaňte sa biť, vyriešte si to v kľude. Nuž také má tento pán uvažovanie, a s ním celé to „křoví“.

Našťastie pomáhame Ukrajincom aj vojensky a naša S-300ka v poriadku dorazila na Ukrajinu. Ale čo to? Zrazu „ficovci“ vyrukovali, po vzore ruskej propagandy s tým, že naša S-300ka bola okamžite po prekročení hraníc zlikvidovaná „slávnou ruskou armádou“. A jasali, hurá, hurá... Je toto normálne, čo jasáte vlastizradcovia.

SkryťVypnúť reklamu

A teraz to najlepšie. Naša S-300 ka nebola zničená, ale podieľa sa na protivzdušnej obrane Odesy a z dnešnej informácie oblastného veliteľstva v Odese je skóre 7:0 v prospech ukrajinskej protivzdušnej obrany a to aj vďaka nášmu príspevku. Hurá....!!!

Ale to je váš najmenší problém, teraz máte omnoho vážnejšie starosti a to s obhajobou vášho šéfa, ktorý je obvinený zo zosnovania zločineckej skupiny. Nechápem to vaše zdesenie, prečo nenecháte v kľude pracovať orgány činné v trestnom konaní. Zákon je predsa zákon. S nami, obyčajnými ľuďmi by sa tak nebabrali. A čo vy ste nejakí iní? Nad zákonom?

Tak sa upokojte a naďalej pokračujte v tej ceste smer-om k hnedej farbe. Dúfam, že sa niektorým vašim podporovateľom konečne otvoria oči. Ja byť na mieste Uhríka a Kotlebu, tak sa ohradím, že nám berú potenciálnych voličov.

Ján Škerko

Ján Škerko

Bloger 
  • Počet článkov:  66
  •  | 
  • Páči sa:  916x

Kto som? To je zaujímavá otázka, ale nie na mňa. K tomu by sa mohli vyjadriť ľudia, čo ma poznajú. Ale ak mám predsa len napísat pár viet, tak som ako duchaplný vlk oháňajúci sa palicou. A dôchodca. Moje motto je: s pevnou, ostrou a jasnou mysľou vpred. Som človek, ktorý chce niekedy reagovať na dianie okolo nás. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu