Kirillova relikvia a Putinova vznešená vec

Vládca Čierneho mora, krížnik Moskva sa potopil spolu s posádkou a so vzácnou relikviou. Putina to ešte len čaká.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Do dnešného dňa Rusi zabili 202 ukrajinských detí a niekoľko stovák ich zranili. Len si to na okamih predstavte, keby sa to nedajbože stalo vášmu dieťaťu alebo vnúčaťu. Páchajú sadistické ukrutnosti s požehnaním Kirilla, patriarchu celej Rusi a v mene vznešenej veci, ako to vraždenie Putin nazýva.

Raketami ostreľujú civilistov utekajúcich pred ruskou armádou. Naposledy na železničnej stanici v Kramatorsku dopadla ruská strela do davu ľudí a zabila okolo 60 mierumilovných civilistov, medzi nimi i nevinné deti. V mene vznešenej veci. Putin so svojou bandou čekistov je monštrum a ktohovie či nakoniec, keď prehrá vojnu, predsa len nerozpúta tretiu svetovú. Teda potom čo dá pozabíjať všetkých Ukrajincov, ktorých sa mu podarí a dá zrovnať ukrajinské mestá so zemou. Taká nenávisť!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A čo u nás. Medzitým v našej malej krajinke opozícia pľuje navôkol jedovaté sliny s cieľom čím horšie pre Slovensko, tým lepšie pre nás a hucká dôverčivých a pomýlených občanov proti vláde, proti prezidentke, ale za Putina a za ich mecenášov, ktorí len na to čakajú, aby mohli znovu rozkrádať túto republiku.

Nechápem, keď je podľa nich v Rusku tak dobre, prečo sa tam nepresťahujú. Taký Blaha a Fico s Pellegrínim ako aj s celými ich úderkami na čele s najväčším priateľom Ruska Jánom Čarnogurským. Snáď nechcete, aby sme sa odsťahovali my? Koho by ste potom zdierali? Ako by ste potom vykrádali štátnu kasu a eurofondy? Čo vás tu drží? Odsťahujte sa do tej zasľúbenej zeme, na Sibíri je miesta habadej, ale pozor chlapi, potom budete musieť bojovať „za ródinu“ vo všetkých ich budúcich vojnách. Ak nechcete žiť, ale len prežívať ako väčšina Rusov, tak si zbaľte svoje „čemadány“ a hajde.

SkryťVypnúť reklamu

Každý ma nejaký sen. Ja by som chcel, aby v tejto republike žili svojprávne bytosti. Nie je to tak dávno, čo vznikla samostatná Slovenská republika. Sen všetkých Slovákov a aj môj sa naplnil 1.1.1993. Treba si uvedomiť, že to nie je ani 30 rokov, vidíte tú paralelu s Ukrajinou? Ukrajina vznikla v roku 1991 po rozpade Sovietskeho zväzu. Oba naše štáty boli uznané medzinárodným spoločenstvom a svojimi susedmi.

Ktovie, čo nás v budúcnosti čaká, ale momentálne rozvratné pokusy opozície podkopávajú jednotu na Slovensku, ktorú tak mimoriadne potrebujeme a nahráva to našim nepriateľom. Opozícia by mala zvažovať slová a formy politického boja. Zoberte si príklad zo Spojených štátov, keď ide do tuhého, tak sa republikáni a demokrati vždy dokážu dohodnúť. Myslite na Svätoplukove prúty.

Ján Škerko

Ján Škerko

Bloger 
  • Počet článkov:  68
  •  | 
  • Páči sa:  929x

Kto som? To je zaujímavá otázka, ale nie na mňa. K tomu by sa mohli vyjadriť ľudia, čo ma poznajú. Ale ak mám predsa len napísat pár viet, tak som ako duchaplný vlk oháňajúci sa palicou. A dôchodca. Moje motto je: s pevnou, ostrou a jasnou mysľou vpred. Som človek, ktorý chce niekedy reagovať na dianie okolo nás. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu