Smutný obraz Putinovho hanebného Ruska

Rusko vedie vojnu, ktorá je nad jeho možnosti a uchyľuje sa k terorizmu. A vedie ho bandita.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Tak ho charakterizuje Michail Chodorkovský, ktorý, ako  jeden z bývalých najväčších ruských oligarchov si onoho času dovolil poukázať na enormnú korupciu. Júj, to ale nemal, veru nie, takto priamo zaútočiť na najväčšieho korupčníka. Musel byť veľmi naivný, keď si také niečo dovolil. Slovami Putina: "Nestrkajte svoj sopľavý nos do mojich záležitostí!" No a potom to už malo rýchly spád. Putin naňho poslal svojich psov a tí mu našli... no, čo chceli. A ďalší psy ho odsúdili a odsedel si 10 rokov. To je Putin, pomstychtivý, zakomplexovaný paranojik. Obklopil sa ľuďmi, ktorí presadzujú a realizujú jeho kriminálne aktivity a otáčajú kolieskami mafiánskeho štátu, za čo ich bohato odmeňuje.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Úroveň šialenstva v Rusku stúpa, Putin podpisuje drakonické zákony a za hranice odchádza ďalšia vlna emigrantov. Už asi piata. Akože na dovolenku, alebo liečenie. Už odišlo cca milión ľudí.

No a čo nové na východnom fronte? RuSSi zas cielene strieľali vysoko presné rakety po vojenských objektoch, tentoraz to nebola škôlka, ale trhovisko v meste Kremenčuk (mesto veľkosti Košíc), práve, keď sa tam nachádzalo okolo 1 000 ľudí, medzi nimi deti, ženy, jednoducho civilisti. Podľa predbežných odhadov si tento šialený a podlý útok vyžiadal 13 mŕtvych, 40 ťažko ranených je v nemocniciach a ďalšie desiatky ľahšie ranených. Už vidím vyjadrenia tých ruských propagandistických psov ako hlásia, že to Ukrajinci  vypustili raketu po svojom trhovisku, aby nás znovu mohli krivo obviniť.

SkryťVypnúť reklamu

Je to pomsta za podporu Ukrajiny, schôdzku G7 a stretnutie ministrov obrany NATO. Už aby sme im dodali systémy protivzdušnej obrany, ako aj ťažké zbrane, lebo jedine víťazstvo Ukrajiny na pole boja ukončí toto barbarstvo. Áno, RuSSi majú aj atómové zbrane, ale to aj Západ. Putin rozumie len sile, tak mu treba dať po zuboch.

Rusi, dokedy chcete trpieť tohto človeka? Nevidíte, že vás ťahá do záhuby? Je to len vojnový štváč. On nepôjde bojovať, vy pôjdete, a v mene čoho? Ktovie akých zverstiev je ešte schopný. Chcete čakať, až sa otvoria gulagy?

Ján Škerko

Ján Škerko

Bloger 
  • Počet článkov:  94
  •  | 
  • Páči sa:  1 393x

Kto som? To je zaujímavá otázka, ale nie na mňa. K tomu by sa mohli vyjadriť ľudia, čo ma poznajú. Ale ak mám predsa len napísat pár viet, tak som ako duchaplný vlk oháňajúci sa palicou. A dôchodca. Moje motto je: s pevnou, ostrou a jasnou mysľou vpred. Som človek, ktorý chce niekedy reagovať na dianie okolo nás. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

47 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

278 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

56 článkov
SkryťZatvoriť reklamu