Neomarxizmus ako luciferský zvod

Och láska, ty nám dávaš šťastie, radosť, i zdravie .... Ale ak si láska hlúpa, ak sa vytrhneš z kruhu ostatných cností, padáš a krivíš sa a znetvoruješ, až pôsobíš ako choroba.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

Spory o slovíčka, dátumy a mená prenechám iným - odborníkom na povrchné videnie, ja chcem ku zdroju ....

Ľudské konanie vychádza z určitej homeostázy, kde sú veci v rovnováhe a ak sa čosi naruší, nejaký "orgán" zlyhá, lebo je povedzme preťažený, lebo obyčajne si ho fetišizujeme, nastane choroba a trpí tak často celý organizmus.


Och láska, ty nám dávaš šťastie, radosť, i zdravie .... Ale ak si láska hlúpa, ak sa vytrhneš z kruhu ostatných cností, padáš a krivíš sa a znetvoruješ, až pôsobíš ako choroba.
Cnosti vo svojej úplnosti a spojitosti s Celkom sú fajn, ale ak to tak nie je, ide o neresti, o démonov. Je teda aj luciferská podoba lásky.

Neomarxizmus ako luciferský zvod ....

Lucifer neklame totálne, nakoniec každá lož má v sebe štipku pravdy, aby vôbec pôsobila, aby zaujala. A tak môžme počúvať o láske k blížnemu, o láske všeobjímajúcej, dokonca aj o takej, ktorá objíme aj zlo, aj svojho tyrana ... A táto láska odmieta bolesť, obeť a utrpenie pre postup do vyšších rovín ducha. Nie, čvachtá sa v bahne astrality, vyžíva sa v nesmiernom počte citov, vymýšľa nespočet rozkoší, všetko chce premeniť na pôžitok - pre svoje ego. Ktoré ale nezastupuje pravé Ja, a pestovanie takéhoto egoizmu speje a to je aj plán k jednému - k smrti a rozpustení sa vo všesvetovej astralite.

Ide o démonov Venuše, teda hlavne, tiež tam môže byť zakomponovaný Duch doby, slnečné knieža, ale skôr jeho padlá podoba. Sloboda, ale skazonosná, nihilistická .....


Farba Venuše je zelená a pozrime sa na strany zelených. Sú dnes na rovnakej vlnovej dĺžke ako povedzme zdrogované deti kvetov - hipies. Je jedno, či forma je ateistická, či náboženská, ale hlavnými znakmi sú potlačenie racionality, bdelého vedomia, cnosti ako je stálosť, vernosť, čiže saturnských.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Neomarxizmus vznikal v 60-tych rokoch, ku koncu desaťročia tu máme ľudí, ktorí pod vplyvom drog kričia o svetovom mieri, alebo pod vplyvom východných guru sa dostávajú do tranzov, z ktorých vykrikujú čosi podobné. Milujú každého, lebo im to robí dobre, milujú, lebo ich ego to chce. Ale ako som hore naznačil, falošné Ja v skutočnosti v extáze Ja je preč a zastupuje ho kolektívne nevedomie, či guru, alebo démon ....Tak si to zhrňme. Je tu trend a zosobňuje ho hlavne neomarxizmus, ale nemusí, ide o archetyp staršieho dáta - až státisíce rokov len čo sa týka ľudskej spoločnosti.

Tento "archetyp" pôsobí smerom k egoizmu a nabáda k požívačnosti, k využívaniu sa v citoch, ale aj telesných žiadostiach. Vymýšľa nové a nové slasti, a v konečnom dôsledku speje k hedonizmu, k filozofii, že sme tu, aby sme si užili, lebo predsa sme tu krátko. A ak toto prijme veriaci, jeho prístup k duchu je slabý, viera málo žitá. Je tam len také "asi", v kostole je príjemne, tak preto .... Účelom toho je - duchovná smrť, ale z dlhodobého hľadiska aj smrť civilizácie globálne.


Nie náhodou sa k tomu všetkému pripája posadnutosť sexualitou v zmysle spôsobovania si rozkoše. Veď je tak strašne veľa druhov ukájania sa, však aj homosexuáli, transrodoví a mnohí iní .... Neodsudzujme homosexuálov, ale ja poukazujem na iné - na posadnutosť šprtaním sa v sexualite ľudí, to tiež patrí k zelenej agende ....

Kde je liek na to? Tak prv v uzretí pravej venušanskej cnosti a potom v protiklade. Zdravá a pravá láska nás vyzýva k úcte a potom k obeti. Najviac miluje ten, kto sa obetuje za svojich priateľov. Nie napĺňa si ego búrlivými poryvmi vzdialenej sústrasti, nemá svoje city vždy pripravené k tomu, aby si aj vyrábal tragédie pri ktorých si ich rozbrnká a pri tejto hudbe usne. Nepýta sa - ako som sa podieľal ja na tom, aby sa to nestalo? Nie, len egoisticky a nepríčetne chlamtá energie "súcitu", aby sa cítil ako "ktosi", vo falošnej ilúzii o svojej duchovnej, či ľudskej výške.

SkryťVypnúť reklamu

Liekom je pevná a rovná chrbtica, bez chúťok machiavelizmu typu - "Radšej sa mýliť s USA, ako mať pravdu s Ruskom." Liekom je sústredenie sa viac na čisté myšlienky a objektívnu pravdu, nie na hlas tela, že "pravda je to, čo mi trhne viac peňazí." Liekom skúmanie svojich pohnútok ku konaniu - introspekcia. Liekom je jednoducho PRAVDA ako taká, pravda nás vylieči, nie polopravdy a lži v médiách. Liekom sú cnosti ako stálosť a vernosť.


Európa práve bojuje so svojimi démonmi. Musia byť, aby sme duchovne postúpili skrz boj s nimi. Falošná láska či už k migrantom, či už peniazom a samozrejme k váľaniu si pupkov na dôchodku (že na nás budú robiť migranti), vyvoláva podvedomý odpor a to práve u ľudí, ktorí predsa len majú k islamu a migrantom bližšie ako veľkohubí "humanisti" ....

Ako to? Predsa protipólom padlej Venuše je padlý Saturn, a aj Mars .... Oni sú až príliš konzervatívni, oni sú dekadentne konzervatívni ...

SkryťVypnúť reklamu

A tak tu máme takýto obraz - Neomarxisti podvedome, pre svoje vyliečenie túžia po svojom protipóle, ale vedome ho nemôžu vidieť v miestnych konzervatívcoch, však sú posadnutí, ale v zahmlenom prevedení vidia svoj protipól v islame.

Oni si vlastne kopú svoj hrob, problém ale vzniká, ak ten hrob kopú aj pre nás ostatných ..... Oni politicky pripravujú smrť Európy. To je ako keď zdrogovaný, alebo opitý precitne do reality až droga z neho vyprchá. Tá bude saturnská, tá bude tvrdá ....


Takže treba pristupovať k neomarxistom ako ku chorým ľuďom, a myslím, že Boh skazu Európy nedopustí, samozrejme skrz nás .....


A jo - ťaženie médii na Richarda Sulíka je práve o tom .....

 

Jozef Kamenský

Jozef Kamenský

Bloger 
  • Počet článkov:  316
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Zaváži len to, čo neumiera a pre nás neumiera to, čo umiera s nami. Zoznam autorových rubrík:  filozofické zamysleniapoéziaduchovnoumenieportréty blogerovDuch pôsobiaci v časealchýmia vareniaangelológiahistóriaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu