Bulvár a jeho stále vážnejšie problémy

Máme s mužom taký rituál, že keď prídeme k mojej mame, alebo k svokrovcom, čítame bulvárne noviny. Vždy nás čaká kopec zozbieraného papiera s "hot" informáciami. Stále viac a viac si uvedomujem, že euro mince postrádajú hodnotu, akú majú tieto časopisy, máme síce jeden cent, ale nižsia hodnota už nie je, vlastne mali by byť ako letáky zdarma. Listujem, nič, nič..."Aha Mamba!" v sexi koženom overale. Zo začiatku moje čítanie pri pohľade na túto známu tvar, predbehla myšlienka, že oznamujú jej účasť v nejakej novej vysoko rozpočtovej reality show, alebo čo. Mýlila som sa, bulvár riešil jej lak na nohách, vraj ma zošúchaný. Na fotke vidno Mambine prsty na nohách "zozoomované" 150 krát a červený lak na nich, k tomu ich skvelý postreh. Ďalej je rozvinutá mini monológová debatka, ako si to dovolila vyjsť na ulicu takto "zanedbaná", automaticky študujem fotku. Asi zájdem k očnému, lebo žiadnu módnu katastrofu nevidím, možno chýba štvrtina z milimetra po bokoch pravého nechta, ale keďže lupu doma nemám, tak nič...musím sa uspokojiť s ich neuveriteľným postrehom. V zápätí si uvedomím, že som rada, že nie som "celebrita", už pár dní mam na nechtoch zvyšky zeleného laku,

Písmo: A- | A+
Diskusia  (40)

(upozorňujem, že v 100 x horšom stave ako ten Mambin) do toho som sa dnes bola opalovať a keďže som nenašla vrch z plaviek, vzala som si podprsenku a keby to nestačilo, tak som sa ani nenamaľovala a takto dorúbaná som si dovolila výjsť na ulicu medzi ľudí. Určite som vyzerala smutne a ponuro, keďže som mala slnečné okuliare.

A hľa, tu sa nám vynoril ďaľší fenomén bulváru, keď podľa aktuálneho vzhľadu, vie dokonale psychologicky, až priam jasnovidecky zhodnotiť situáciu človeka, najčastejšie celebrity. Nedajbože aby mediálne známu osobnosť zastihli bez úsmevu. Hneď je to námet na titulku s názvom: Xyz trpí velkými depresiami! alebo...Xyz chce spáchať samovraždu! Ja neviem ako Vy, ale ja tiež celý deň nechodím s úsmevom obtočeným okolo hlavy, akokeby som bola veľkoodberateľkou omamných látok. Slnečné okuliare si dám preto, lebo vonku svieti slnko (je koniec júla) a nie preto, že tým tajím brutálne modriny po manželskej hádke. Na druhej strane blbé je, ak sa náhodou príliš vyškierate a ste šťastní, ani to si nemôžete veľmi dovoliť, bulvár Vám hneď pripíše novú bokovku, ktorá Vám ten úsmev na tvári vyčarila, alebo Vás obvinia z požitia tých psychotropných latok.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Čiže ani tak, ani onak. Ak ste celebrita, vždy budete mať s niečim problém, aj keď žiadny mať nebudete.

A ešte čosi ma zaujalo. Keď ste celebrita, vždy všetko zákonite inak prežívate, ako zvyšok ľudstva. Xyz celebrita sa objavila na stránke nemenovaného bulváru, krásna pani s babätkom v náručí a pod ňou článok s názvom:"MALA ŤAŽKÝ POROD" a minimálne tri výkričníky na ozdobu k tomu. Keď budete čítať ďalej, dozviete sa, že dotyčná rodila 6-7 hodín (bežny pôrod) a za pomoci "epidurálky" bez nejakých pôrodných anomálií. Rozmýšľam, ako by nazvali článok ku kamarátkinmu pôrodu, ktorá dostala počas pôrodu pľúcnu embóliu a všetci okolo nej su radi, že rodičia majú dcéru, manžel manželku a deti mamu.

Skryť Vypnúť reklamu

Z toho ďalej vyplýva, že keď ste celebrita, ste niečo ako mimozemšťan a vždy budete iný. My, čo celebritami nie sme, žime v radosti, že nás komentujú maximálne ľudia, ktorých sme nejakým spôsobom zaujali na ulici, v práci, na blogu atď. a že sa pri raňajšej káve, alebo čaji nemusíme dusiť zabehnutým croisantom pri prečítaní zaručených správ o sebe.

Zuzana Kalafusova

Zuzana Kalafusova

Bloger 
  • Počet článkov:  19
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Zuzana s vnútrom filozofa a miliónmi myšlienok Zoznam autorových rubrík:  ÚvahyPoéziaPrózaCo zivot dalSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu