Come to "rum".

Pár dní sme si užívali s kámoškami pobyt pri mori. O zábavu sme mali postarané každý deň – možno si viete predstaviť dve 55 ročné dámy, ktoré sa prvýkrát v živote rozhodli prežiť dovolenku ako “babskú jazdu”. Svojou spontánnosťou, radosťou zo života upútali pozornosť nie len nás – spoludovolenkujúcich, ale aj personálu . Všade, kde sa zjavili bolo veselo. A ako inak - každé ráno,obed a večer nezabudli na kalíštek domácej. Zdravie na prvom mieste!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Ženy sršali sexepílom a musím uznať, že pôsobili naozaj energicky, pestovane, šarmantne, ale ….. jazyky mali síce podrezané, ten anglický však tvoril malinký deficit…Vždy sa však nájde niekto, kto ochotne pretlmočí, pomôže.

V predvečer odchodu sa opäť v dobrej nálade pristavili pri našom stole a spustili na nás spŕšku zážitkov z celého dňa. To, že zamotali hlavu – alebo minimálne hormóny – riaditeľovi hotela, nás vôbec neprekvapilo. Náklonnosť týchto dvoch dám sa snažil získať nie len galantným správaním, kvetinkami, špeciálne pripravenou večerou a drinkami…. ale aj pozvaním na prechádzku, plavbu na mori …. Z toľkej “pozornosti” a “počestnosti” ich ani len nenapadlo podozrievať ho z bočných úmyslov ...

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

“Môžeš, prosím, ísť s nami ku baru? “ Ochotne som prikývla a stala sa svedkom skutočnej slovensko – anglickej grotesky:

Ako vysvitlo – majiteĺ hotela sa odhodlal prejaviť svoje city a obdiv pani Marcelke pozvaním na “room”. Pre ňu bolo nepochopiteľné, prečo trvá na tom, že má “piť” bez priateľky. Aj tá si predsa “rum” rada dá! Tak ho začali rukami nohami presviedčať, že ak majú ísť na “rum” – tak pod podmienkou, že obidve.Tí, ktorí sme situáciu pochopili, sme sa bavili na tom, ako pánovi hoteliérovi skoro oči vypadli! Poňal to hrdinsky – veď sa naňho s obrovským očakávaním upieralo niekoĺko očí ….. "O.k." – zahlásil a galantným krokom pristúpil k obom dámam. Objal ich decentne okolo pása a spoločne sa vydali chodníčkom smerom k hotelu. Odprevázdali sme ich pohľadom a výbuchom smiechu sme všetci vypŕskli len pár sekúnd na to, keď sa z parku ozvali výkriky a nadávky …. Od pása ruky skĺzli na zadky dám a toto netaktné gesto ich od akéhokoľvek popíjania rumu totálne odradilo! To pravé vytriezvenie prišlo po tom, čo sme im všetko vysvetli…. Ženská naivita a neznalosť, ale aj mužská ješitnosť a hrdosť značne utrpela! Úsmev a smiech dokážu veľa a inak to nebolo ani v tomto prípade.

SkryťVypnúť reklamu

O to viac ma pobavilo, keď som pred časom obdržala darček.

Chvíľu mi trvalo, kým som jeho význam pochopila. "Fľaša rumu?" – nedávalo mi to zmysel ….. iba do chvíle, kým som otvorila priloženú obálku so svadobným oznámením!

Karin Kováčová

Karin Kováčová

Bloger 
  • Počet článkov:  28
  •  | 
  • Páči sa:  0x

http://www.k-vital.skMajiteľka K-vital Beauty Centra v Poprade Zoznam autorových rubrík:  KHLvzťahy, priateľstvospoločnosťchudnutie, zdravý životný štýlzdravý životný štýlSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu