Najkrajšia pieseň

Mrazivé vŕzganie pod nohami, snehové chumáče a praskajúce konáre pod tlakom silného vetra … Ani to neodradilo môjho malého pri myšlienke odniesť list Ježiškovi pred domček! Našťastie nebol od toho nášho ďaleko!!!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

V snahe udržať sa, pridržiaval sa ma za ruku a kráčal smerom ku dverám chalúpky!Cencúle, záveje snehu a padajúce vločky len znásobovali dôležitosť tejto chvíle!Avšak len to tohto momentu!!!!! Vetrisko sa oprel do obálky! O niekoľko sekúnd sme sa len bezmocne zahľadeli na list, strácajúci sa vo víre vetra a snehu spoza ešte nezamrznutého potoka …. Čakala som slzy a plač!S výrazom veľkého chlapa sa na mňa zahľadel a skonštatoval: “Tak to vietor dofúka až k Ježiskovi do neba!"Kým sme došli domov – stihli sme pozorovať malého jelenčeka, ktorý opodiaľ zápasil s vetrom ako my. Jeho evidentne tenučké nožičky sa zabárali do snehu. Zbystril, keď sa k nemu môj malý vyrútil s nadšením a tak ako obálka pre Ježiška – aj on sa stratil v kríkoch.Červené líca a studené ruky ešte stále napovedali o našom rozprávkom výlete! Šálka čaju a teplo sálajúce z radiátora nám umožňovali pozorovať roztopašnosť prírody cez okno!"Akú muzičku si pustíme?" – opýtala som sa synčeka.“Tú najkrajšiu!” – zaznela odpoveď. Natiahol rúčky, našpúlil pery a privinul sa…“Ľúbim ťa! Ľúbim ťa! Ľúbim ťa…….. “ opakoval dokola……Spustil tú najkrajšiu pieseň…… Verím, že Ježiško sa dostane k jeho riadkom! Mne tiež splnil napísané želanie!Teraz ma svojím štebotavým hláskom prebúdza každé ráno!

Karin Kováčová

Karin Kováčová

Bloger 
  • Počet článkov:  28
  •  | 
  • Páči sa:  0x

http://www.k-vital.skMajiteľka K-vital Beauty Centra v Poprade Zoznam autorových rubrík:  KHLvzťahy, priateľstvospoločnosťchudnutie, zdravý životný štýlzdravý životný štýlSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

53 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

722 článkov
SkryťZatvoriť reklamu