Prečo ženy uprednostňujú darebákov a nevážia si dobrých chlapcov

Skôr by som povedala, že nie ženy, ale sliepky. Pretože slovo ženy je široký pojem a predsa nechcem zovšeobecňovať. V uplynulých dňoch ste určite mnohí z vás postrehli článok o tom, ako ženy z celého sveta vypisujú zamilované vyznania istému kriminálnikovi z Kalifornie. Nie je tomu inak ani na slovenských portáloch - pod článkami čítam pochvalné komentáre dievčat z rôznych kútov Slovensko o tom, aký je chutný, , úžasný, modelový typ a rôzne iné superlatívy.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (26)

Poďme však pekne od začiatku.

Fenomén zlých chlapcov nie je rozmar dnešných feministiek, ktoré od dobroty nevedia, čo chcú. Už naše mamy, staré mamy a ich staré mamy viac priťahovali gauneri ako dobráci od kosti. Stačí si prečítať Jožka Púčika a jeho kariéru, kde Jožko ako hlavný hrdina bol úplná nula až do doby, kým sa nedostal do väzenia. Predtým skromný dobrák, ktorý nič neznamenal a dievčatá sa mu vyhýbali. Potom, ako ho omylom odsúdili za krádež peňazí, , stal sa prípadom aj pre spolok Humanitas pre ktorý predtým pracoval. Jeho rodina mala z toho len samé výhody a Jožkovi začali posielať slečny zamilované dopisy - ako zločinec bol atraktívny. Keď zistili, že Jožko je nevinný a prepustili ho na slobodu, dievčatá o neho prestali javiť záujem - zrazu bol opäť neatraktívnym dobrákom.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

O podobných prípadoch ste určite čítali veľakrát, keď žena podľahla skôr zločincovi ako dobrákovi. Najnovší medializovaný kriminálnik však nie je len taký obyčajný zločinec, ale údajný vrah. (píšem údajný preto, že neverím všetkému, čo médiá píšu). Napriek tomu podľahli sliepky jeho modrým očiam, modelovským črtám, uhrančivému pohľadu a skladajú sa mu zo svojich úspor na kauciu (aké dojemné!)

Dnešné sebavedomé, emancipované ženy sa cítia neohrozené bytosti, a pojmy ako domáce násilie im nič nehovoria. Možno si myslia, že to je nejaký druh jedla. A zobudia sa až vtedy, keď im nejaký sladký chlapček typu Jeremy vypáli dom, zastrelí psa, ukradne auto, znásilní ich alebo len tak im dá pár dobrých slovenských cez papuľu, len aby sa nezabudlo :))

SkryťVypnúť reklamu

Ale aby som nebola taká prísna len na svoje pohlavie, na druhej strane je veľa mužov, ktorí si nevedia vážiť svoje dobré polovičky. Nevážia si, ako sa o nich starajú v zdraví aj chorobe, ako si kvôli nim udržiavajú svoje anorektické postavičky vo fitnesscentrách (poznám také osobne), ako sa stále držia len pri nich a nestretávajú sa ani so svojimi mužskými kamarátmi práve kvôli žiarlivým polovičkám. Takýto muž by si zaslúžil len jediné - ženu ako som ja: ktorá ti odpovie "čo je teba do toho" na otázku, kam ide v piatok večer taká nahodená a vyvoňaná, ktorá sa hocikedy vyberie s kamarátom von bez toho, aby ti o tom dala vedieť. A v prípade poznámky na moju postavu, že som príliš tučná, chudá, svalnatá, ritnatá, bola by to jeho posledná poznámka na adresu môjho zovňajšku, pretože po tejto poznámke by bol už bývalý partner.

SkryťVypnúť reklamu

Z toho vyplýva, vážte si to čo máte, lebo môže byť aj horšie.

Dámy, prispejte mu na právnika!
Dámy, prispejte mu na právnika! (zdroj: Facebook)
Katarína Hlavatá

Katarína Hlavatá

Bloger 
  • Počet článkov:  8
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som ako Hamlet, moja tragickosť spočíva v neschopnosti rozhodnúť sa. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu