Pripravte sa - Žilinka amnestuje Kalisakovcov

Písmo: A- | A+

Je koniec. Prehrali sme. Slovensko nevyužilo druhú šancu na reparát po vražde Kuciakovcov. Systém štátnej kriminality tu bude ďalších minimálne 20-50 rokov. Včera to medzi riadkami, ale jasne oznámil GP M. Žilinka celému národu.

Je fantastické sledovať ako neokomunisti využívajú jednoduché psychologické modely a sústavne zrážajú túto krajinu do nových levelov dna. Impotentná koalícia, prezidentka, média a ani teóriami zaslepená BA kaviareň vôbec nie sú schopní reagovať. Stále hrkútajú svoje desperatosongy o právnom štáte i keď tu nikdy žiaden nebol. Teda od roku 1938. Nádej, že bude zhorela ako sviece na adventnom venčeku. Teda jedna ešte slabo bliká, ale nádej, že by ju prezidentka rozdúchala je minimálna.

Odstrihnutie právneho štátu
Odstrihnutie právneho štátu (zdroj: www.pozary.cz)

Generálny prokurátor to včera na drzovku povedal jazykom cvičenej nesvojprávnosti akú poznáme od  Husáka, Mečiara, Kaliňáka, Fica, Pellegriního a politbýr hlasosmeru. Najmocnejší muž justície bez zábran vybalil justičnoprávnej komisii parlamentu a národu aký je pre Slovensko a hlavne pre neho a neokomunistických zločincov dôležitý § 363. Nikto mu nebol schopný argumentovať, že paragraf bol súčasťou a najmocnejšou zbraňou komunistického puču v roku 1948. Že Sovieti tu boľševický systém prokuratúry zaviedli už v roku 1946. Bez neho by totiž nikdy komunistické rabovanie v 50-tych rokoch nebolo možné, lebo aj ta najväčšia zberba a luza mala nejaké zábrany a nikto nechcel skončiť v base.

Poslanci okrem pána A. Baránika len bezradne reagovali na Žilinkovú aroganciu a vyhrážky. Nikto nemal pripravený zoznam chýb generálnej prokuratúry pri zastavení stíhania obvinených. Nikto neargumentoval, že ako môže vyžadovať profesionalitu od vyšetrovateľov, keď samotná generálna prokuratúra urobila oveľa viac procesných chýb a ukázala jasný odklon od zvyčajných štandardov pri omilostení  Pčolinského, Haščáka, Arpášovcov. Nikto sa ho neopýtal, kde sa stratil Kaliňákov Vietnamec a či kontaktoval interpol, pretože podľa jeho bádania na Slovensko nedorazil. Nikto sa ho neopýtal aká bola jeho úloha pri nákupe hasičskej techniky so súdruhom Kaliňákom z hlasosmeru.

M.Žilinka vynikajúco vyhodnotil situáciu. Vie, že v zúfalom stave v akom je justícia a polícia neexistuje žiaden prípad kde by sa nevyskytli procesné chyby a môže zastaviť akúkoľvek kauzu. Napr. Aj neštandardné nákupy na MV za bačovania Kaliňáka a Sakovej. Samozrejme, že nebude to robiť tak okato ako D. Kováčik a občas nejakú bezvýznamnú figúrku obetuje. Vie, že prestupom kollárovcov k stranám, ktorým je právny štát na prekážku mu z parlamentu nehrozí žiadna možnosť odvolania. Pár hodín pred pochybným amnestovaním podozrivých navštívil prezidentku Z. Čaputovú. Účel jeho návštevy bol jasný. Potreboval si zistiť ,,face to face“, či je prezidentka schopná akcie a bola by ho schopná odvolať alebo sa dokáže len platonicky znepokojiť a jeho kauzu nechá vyšumieť do stratena.

Organizovaný zločin je po amatérskych hlúpostiach Kočnera skonsolidovaný. Ešte vydrží dva a pol roka  do nových volieb a potom definitívne zatiahne roletu ako to bolo 30 rokov od revolúcie. Národ bude sladko búvať ďalej. Paralelné svety našich ľudí a ostatných budú fungovať nerušene ďalej. Mozgy, ktoré by mohli krajinu zachrániť budú húfne emigrovať, pretože v kriminálnom štáte, kde je stratou času bojovať s našimi ľuďmi, slobodný človek nedokáže žiť.

Skryť Zatvoriť reklamu