Súdruh Fico vnímam ťa ako vlastizradcu a vraha

Medzi neodňateľné ľudské práva patrí tiež to, že každý má právo chovať sa ako idiot. Ty a celá hlasosmerácka ekipa ste to vyladili do detailov. Predstieranú nesvojprávnosť ste zaradili do arzenálu politického boja.

Súdruh Fico vnímam ťa ako vlastizradcu a vraha
DNA hlasosmer (Zdroj: FB)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (12)

Spolu s KGB stratégiami, ktoré sústavne uplatňujete ste tak vytvorili obrovskú silu na manipuláciu národa. Do karát vám hrá neskúsenosť politických oponentov; absencia zdravých elít; legislatívna nepripravenosť západnej civilizácie na útok cvičených, hybridných manipulátorov; ovládanie obrovskej časti kolaborujúcej justície a polície; vlastníctvo servilného džipíka; katastrofálne nastavenie SK médii; neformálne rozdelenie Slovenska na Bratislavu a za Trnavou a obrovská skupina občanov, ktorí ešte nestačili pochopiť o čom je zodpovedná sloboda a demokracia.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Súdruh, za posledné týždne si pourážal desiatky inštitúcii a ľudí upratujúcich hlasosmerácky hnoj. Za posledných 30 rokov si napáchal megatony zla.

Netrpím syndrómom profesorskej korektnosti a ani ťa nepovažujem za politickú mŕtvolu. Preto myslím, že neškodný return zvládneš ty aj admin. Dúfam, že ti nebude vadiť ak si pre účely tohto blogu požičiam hlasomerácky slang a budem ti po boľševicky tykať.

Внимание - Vlastizradca.

Nemienim sa hrať so slovíčkami. Si bystrý a šikovný chameleón. Vybudoval si klasickú, komunistickú stranu v demokratickom prostredí bez toho, aby to niekomu prekážalo. Si docent SBSkarizmu a asi vieš, že trestný zákon definuje vlastizradu trochu inak.

SkryťVypnúť reklamu

Ja, ako občan nevidím žiadny rozdiel v kompletnom zapredaní štátu organizovanému zločinu alebo zahraničnej mocnosti. Koniec koncov niektoré subjekty kooperujúce s hlasosmerom pri rabovaní republiky majú firemné sídla v zahraničí, takže nie sme ďaleko od reality. Nebudeme zo seba robiť idiotov a nahovárať si, že Bödör s Gašparom jednali bez tvojho a Kalisakových požehnaní, čo potvrdil aj bývalý policajt B. Slobodník. Desiatky väzobne i na slobode stíhaných hlasosmeráckych nominantov zase svedčia, že si pokračoval v budovaní systému štátnej kriminality resp. paralelného štátu našich ľudí, ktorý bol nastavený po roku 1989. Je iróniou, že vaše diamantové bane podkopal sused z Napoleona. Inak by ste fungovali nerušene ďalej. Vlastne za Trnavou to fičí ďalej. Takže ak sa nič nepredvídateľné nestane, tak po voľbách si to ošetríte znovu a ničenie Slovenska bude pokračovať ďalej.

SkryťVypnúť reklamu

Внимание - Vrah.

Ako vraha ťa vnímam v dvoch rovinách.

Prvá. Ako vraha ducha slovenského národa. Ako premiér si neurobil nič podstatne pre blaho tejto krajiny. História si možno zapamätá len vyhrané voľby, nekonečné boje o ovládnutie kresla generálneho prokurátora, ktoré je pre organizovaný zločin kľúčové a pár nepodstatných zákonov smerujúcich k ochrane našich ľudí. Sociológovia a psychológovia možno zaznamenajú, že si svojim príkladom inšpiroval mnohých podvodníkov, ktorý pochopili, že zločin v tejto krajine má zelenú.

Máš líderské schopnosti ako málokto. Ty si ich využil na špinavé osieranie najslabších vrstiev obyvateľstva. Namiesto toho, aby si im vdýchol ducha odvahy a nádej, tak si ich len zneužil jedine k hádzaniu volebných lístkov. Špinavý odkaz, že ich najväčším tromfom je, že vedia žiť z nízkych príjmov len potvrdil stratégiu hlasosmeráckeho ponižovania celej krajiny.

SkryťVypnúť reklamu

Slovensko mohlo kráčať k novým horizontom a výzvam, ale ty a tvoje politbyra ste ho vedome brzdili. Chápem, že ako presvedčený komunista si musel pokračovať v likvidácii školstva, oslabovaní elít, ovládaní justície a polície, šírení strachu a nenávisti k všetkému čo by mohlo ohroziť nerušené bačovanie deštrukčných síl. Krajina stále len preráža morálne dná a zúfalstva. Pokus o zatiahnutie ručnej brzdy sa zatiaľ prijíma rozpačito.

Druhá. Hanbím sa, že žijem v barbarskej krajine, kde opozičné politické strany využívajú pandemicky kolaps a chaos k vytĺkaniu politického kapitálu. Ty vyzývaš k cielenej pandemickej neposlušnosti a určite ti nebude vadiť, keď 40% obetí covidu delegujem na strany hlasosmeru a fašistov. Dnes je to 5160 z 12 895. Z čoho smer má minimálne tretinu, pretože aktívne vyrážaš do ulíc. Čo je 1702 obetí. Okrem toho si môžeš pripísať na triko ekonomické straty v rovnakej výške, ďalšie zbabrané Vianoce a možno aj lyžiarsku sezónu. Keď vidím to šialenstvo, ktorým sa prezentuješ na verejnosti, tak si dokážem predstaviť, že na Súmračnej tieto obete aj oslavujete a tešíte sa ako ste to zase natreli Matovičovi a Čaputovej.

Внимание, внимание, внимание tawarišč Fico. Neverím na božie mlyny SK spravodlivosti, takže ti prajem ďalšie veselé humpľovanie Slovenska. Keď sa po nasledujúcich voľbách budeš chvastať, že hlasosmer je historicky najsilnejšou stranou Slovenska, tak skromne pripomeň aj tých chudákov, ktorým ste vedome pomohli na druhý svet. A môžeš ešte pyšne dodať, že v galaxii niet takej úspešnej politickej strany, ktorá by národu dodala toľko zločincov ako hlasosmer.

Vivat vlastizrada, vivat vraždenie, vivat neoboľševici, vivat barbarizácia krajiny.

P.S. Ak budeš mať nabudúce tlačovku, tak pripomeň médiám, že váš GP je v konflikte záujmov pri vyšetrovaní NAKA ohľadne nákupu požiarnej techniky za vlády hlasosmeru.

Peter Kollega

Peter Kollega

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  100
  •  | 
  • Páči sa:  321x

Kto chce žiť v reálnom svete, musí najskôr veriť v niečo naprosto nereálneho. Nikto nikomu nemôže dopredu zaručiť napríklad to, že pravda skutočne zvíťazí, ale napriek tomu má zmysel chovať sa, ako by to tak bolo. Len idealizmus dá životu smer a program, bez ktorého sa existencia zvrhne v nekonečné provizórium prežívania. Zoznam autorových rubrík:  Korunkové výletyAntihitlerA za 5 sekúnd 12Systém štátnej kriminalityHľadajme riešeniaČervené banányScifi talesUpsidedownov syndróm

Prémioví blogeri

Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu