Súdruh Fico, pokorte sa a zastavte ten masaker

Písmo: A- | A+

Písal sa 17.11.2020 a vy ste vyzval svojich voličov na provokačné protesty bez masiek. Paradoxne na oslavu dňa o ktorom ste 30 rokov s entuziazmom horlivého boľševika tvrdil, že ste si ho ani neregistroval.

Onedlho zákonite nasledovali mesiace lockdownov, tisíce mŕtvych, vyčerpaní zdravotníci, unavený národ, pokazené Vianoce, zavreté školy, reštaurácie a krčmy, poškodená ekonomika, zničená lyžiarska sezóna.

Realita
Realita (zdroj: FB)

Najviac prípadov bolo v okresoch, ktoré majú najviac voličov podporujúcich hybridné, komunistické strany s SD rétorikou - hlasosmeru. Všetku ,,smotanu“ si zlízol I.Matovič, vláda a epidemiológovia. Na neokomunistické a neofašistické orgie hlúposti, ktoré mali obrovský vplyv na lockdowny sa zabudlo.

Situácia sa opakuje a vy ste zvolal ďalší bezohľadný protest na 1.9.. Paradoxne opäť na oslavu dňa dokumentu, ktorý ste ako politik najviac ignoroval. Míting na základoch chabých argumentov konšpiračných fantazmagórii, ignorovaných faktov, prekrúcaním naratívu slobody, zneužívaním ľudí, ktorí nedokážu vyhodnotiť situáciu a bezcharakterným vytĺkaním volebného kapitálu. Odkaz protestu sa bude médiami šíriť opäť do všetkých kútov Slovenska.

Najlepší hokejista histórie, Wayne Gretzky, tvrdil, že korčuľuje nie tam kde je puk, ale kde bude.

My preto, aby sme potvrdili, že sme homo sapiens musíme ,,korčuľovať“ do nasledujúcich mesiacov a prečítať si desivý scenár ako bude situácia reálne vyzerať. Emočné výlevy musíme nahradiť rešpektovaním profesionálov, ktorí vynikajúco čítajú hru so zákerným protivníkom. Uvažujú a ctia historické a reálne fakty. Predkladajú budúcnosť s 80-90% pravdepodobnosťou. Nie na základe fakových výmyslov vystrašených paranoikov a nimi spriaznenými médiami .

Prosím, prečítajte si fakty profesora Jaroslava Flégra. Pre neho je biológia nie len povolaním, ale aj vášňou a koníčkom. On sa v prognózach vývoja epidémie v roku 2020 mýlil, ale ťažisko jeho odhadu bolo správne. Tiež veľký vzor vašich politických stratégii, ruský prezident V. Putin, na základe tvrdenia ruských virológov tvrdí, že očkovanie je v tejto fáze covidu-19 najúčinnejšou zbraňou.

Súdruh Fico, ako vidíte, tretia vlna je za dverami.

Ja, vás žiadam v mene všetkých voličov hlasosmeru i občanov Slovenska pokorte sa, predstúpte pred nich a vyzvite ich na očkovanie.

Jedine vy na celom Slovensku máte tu silu ich presvedčiť. Ten výtlak dnes v emočne polarizovanej krajine nemajú ani vedecké kapacity, ani zdravotníci, ktorých čakajú ďalšie mesiace galejí, ani premiér E. Heger, ani víťaz parlamentných volieb I. Matovič, ani pani prezidentka Z. Čaputová, ani váš zúfalý zväzák Peter P., ani vaši politickí spojenci z neofašistických strán, ani starostovia v mestách a dedinách do ktorých zavíta najväčšia epidémia, ani médiá.

Určite zachránite stovky ľudských životov. Odbremeníte zdravotníkov, ktorých stavy ste tak ľahkovážne decimoval počas svojho 12 ročného bačovania a kde chýba 6 000 ľudí. Aspoň trochu vylepšíte image budovateľa systému štátnej kriminality a politického nihilizmu na Slovensku, ktorého plody teraz celá vyhorená krajina vyžiera.

Ukážte aspoň raz za život dobrú vôľu a urobte niečo pre túto krajinu a nie len našich ľudí. Inšpirujte tých, ktorých naivitu ste najviac využíval počas politickej kariéry. Prekonajte zatrpknutosť, hnev, politickú stratégiu na parazitovaní na pandémii a pokorte sa pred majestátom života. Uľaví sa vám.

Na 99% predpokladám, že pri vašom zdravotnom stave a pri 31 ročnom trolovaní v politike a médiách, že už ste dávno zaočkovaný. Nehanbite sa to priznať aj keď vám to falošná hrdosť a manuál KGB podľa, ktorého ste forsírovali špinavé stratégie do demokratických podmienok mladej a nezrelej krajiny.

Slovak Lives Matter.

My potrebujeme každý život. Pretože taký je imperatív nášho žitia. Akonáhle ho vymeníme za masaker zvyšovania volebných preferencii, tak tam naša civilizácia končí. A my končiť nechceme.

Ďakujem za pozornosť.

PK

Skryť Zatvoriť reklamu