Po takmer dvadsiatich hodinách nespania sme sa len horko-ťažko vyšplhali k domu nášho hostiteľa Jaya (niet nad couchsurfing).

Nikomu neodporúčam driapať sa po uliciach San Francisca s viac než dvadsaťkilovými kuframi a ruksakmi.
Ešte v ten istý večer bolo sudcovským kladivkom oficiálne zahájené to najneoficiálnejšie stretnutie v hippiesáckej štvrti Haight Ashbury.

V miestnej krčme Magnolia som vypila pivo chutiace po kvetoch s názvom India Pale Ale.

Jay sa vyfarbil svojou veľkorysou, priateľskou, voľnomyšlienkárskou povahou. Prichýlil nás na celý týždeň vo svojom hniezde a chopil sa úlohy najlepšieho kuchára a sprievodcu po San Franciscu.

Už na druhý deň sme mali možnosť spoznať neobvyklé americké žitie.

A netypických, mimoriadne rozhľadených Američanov podobných Jayovi (upozorňujem, že Jay má na sebe oblečené tričko Slovakia. Vďaka Ten Senses ;-))

Ktorý má nekonečnú trpezlivosť a postupne nám predstavuje

Rôzne zákutia


Flegmatické čajky

Blázniacich sa papagájov

Výnimočné výhľady


Povestnú hmlu

Ktorá vie priviesť do šialenstva

Zženštilého anjela vystrúhaného z kmeňa stromu

Feeling free

While walking


Zo stien sa nám prihovárajú ryby

A ezoterickí panáci

Street art oživuje ulice

Ale aj mysle ľudí
