Vďaka

VĎAKA, otec Marian. veľmi ťažko sa hľadajú slová, ktorými by sme vyjadrili  všetku našu vďaku za to, že ste pre nás zorganizovali  tri púte po stopách Ježiša Krista v jeho rodnej krajine.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)

Každá jedna bola nesmiernym požehnaním nielen pre samotných účastníkov ale aj pre ich blízkych a drahých.

To čo tieto púte spravilo jedinečnými a neopakovateľnými boli Vaše prednášky, príhovory, vysvetlenia a homílie, a nesmieme zabudnúť aj na vtipy a humorné príhody, ktorými ste nakŕmili naše vyprahnuté duše a zabezpečili nám tak nezabudnuteľné zážitky. Boli to viac ako púte, boli to veľké rodinné náštevy farníkov na miestach pre našu vieru tak vzácnych. Bolo veľkým zážitkom počúvať Váš výklad. Takou duchovnou čerešničkou na torte bolo každodenné sprítomňovanie si jednotlivých udalostí zo života Krista pri svätej omši.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Sme presvedčení, že slová, ktoré ste nám adresovali a prežité radosti ostanú v našich srdciach hlboko zakorenené a pri každej ďalšej svätej omši, si budeme môcť povedať: "Áno, tam som bol/a. To miesto som videl/a". Samozrejme nie len to, ale to podstatné ostane ľudským očiam i ušiam skryté.

Pomohli ste nám nazrieť do časov tak vzdialených a predsa blízkych, za čo Vám ešte raz v mene všetkých účastníkov púti "Ďakujeme"

Lucia Trnková

Lucia Trnková

Bloger 
  • Počet článkov:  21
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Kto som? Ťažká otázka, no skúsim ju zodpovedať. Som slobodná, pracujúca, v Bratislave žijúca, dane a odvody platiaca osoba s vlastným pohľadom na svet, v ktorom žijem. Myslím, že možnosť (ktorá tu 40rokov nebola) slobodne vyjadriť svoj názor, je princípom demokracie. A každý by ju mal podľa svojich možností a schopností primerane využiť. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu