Kedy sa vláda SR konečne zobudí do reality?

Nemecký právnik Rainer Fullich, ktorý pripravuje nový Norimberský proces a prepája špičkových právnikov z celého sveta:

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

„Hneď od začiatku sme si uvedomili, že to čo sa deje, by sa malo nazvať ako zločiny proti ľudskosti. Už to nie je naša vláda a platí to pre väčšinu krajín. Vlády spolupracujú s ľuďmi, ktorí presadzujú svoje agendy. Zničenie strednej podnikateľskej triedy, ktorej trhový podiel majú prevziať obrie medzinárodné korporácie a zníženie svetovej populácie.“

Vláda SR a jej prisluhovači v médiách i parlamente, spolu s tzv. odborníkmi, ktorých vedomosti, podľa všetkého čo tu napáchali, sú v rozpore so svetovým trendom poznania v oblasti infektológie a imunológie, vedie propagandu jednej pravdy. Názory špičkových vedcov, lekárov, profesorov sú pre túto vládu len konšpiráciou. Ukázalo sa, že tie konšpirácie sú dnes pravdou. Propaganda jednej pravdy nás oslovuje denne z televízie. Mnohých presvedčila a mnohých prinútila, z existenčných dôvodov podrobiť sa. Túžbou vlády je dosiahnuť kolektívnu imunitu a tak sa snaží o čo najvyššiu zaočkovanosť. K tomu mala prispieť lotéria, ale očakávaný efekt nepriniesla. Minister zdravotníctva, p. Lengvarský by bol ochotný zaplatiť každému kto sa rozhodne pre vakcináciu aj 100 eur. To by chcel dotyčný pán uhradiť zo svojho účtu? Pretože ten štátny na ktorý prispievame všetci, je tak zadlžený, že vyhliadky na nejaký slušný život, o ktorom sníva p. premiér, sú pramalé.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

 

Skupina vedcov z Oxfordskej Univerzity vyhlásila, že podmienkou dosiahnutia kolektívnej imunity je 60-70-80 % zaočkovanosť. Izrael to dosiahol a predsa tu kolektívnu imunitu nemá. Mnohí očkovaní aj po 2. a 3.vakcíne sú infekční. O dva mesiace títo odborníci vyhlásili, že to bol len odhad a skutočná miera nutnej vakcinácie pre získanie kolektívnej imunity je 30-43%. Prečo zmenili svoje stanovisko? Pretože 70% populácie má tzv. krížovú prirodzenú imunitu. Keby naši vedátori sledovali vedecký výskum vo svete, tak by začali rozmýšľať nad tým, čo spôsobuje výrazný pokles imunity väčšiny našej populácie a ako prispieť k jej zvyšovaniu. Naši odborníci, ktorí sú členmi pandemickej komisie na čele s p. Mikasom v tomto pandemickom šialenstve nemôžu brať v úvahu prirodzenú imunitu človeka, pretože príkaz znel, testovať, testovať, testovať kým nepríde vakcína. Tak nám všetkým nasadili rúška, obmedzili zdravé dýchanie, zaviedli celoplošné testovanie, obmedzili na pohybe, zavreli sa školy, obchody atď. Napáchali sa škody v ekonomike i vo vzdelávaní. Za to, že minister školstva zavrel ZŠ by dnes mali zavrieť jeho. Asi pred 2-3 rokmi v jednej televíznej relácii o situácii vzdelávania na ZŠ, sa konštatovalo, že žiaci nerozumejú čítanému textu, čo je veľkým problémom, ktorý prezrádza, že vo vyučovacom procese, robíme niekde chybu v metodikách. Dištančné vzdelávanie je vhodné pre stredné a vysoké školy. Pán minister je nadmieru spokojní, ako múdro to vyriešil a v TV  relácii jej účastníčky nešetrili chválou aké bolo dištančné vzdelávanie úspešné. Dnes pán minister, v snahe osobne prispieť k zvyšovaniu zaočkovanosti vyhlásil, že ak rodičia chcú aby ich deti chodili do školy, musia byť rodičia zaočkovaní. Mám dojem, že tento pán sa stal ministrom školstva len 

Skryť Vypnúť reklamu

 

Dnes  sme sa už posunuli ďalej, máme vakcíny a s nimi prišla aj sľubovaná sloboda. Lenže tá sloboda má zvláštnu kovidovú príchuť. Vakcína nezvyšuje imunitu, ale ju oslabuje a zvyšuje recidívu. Zdravý človek po 50-ke, očkovaný  druhou dávkou vakcíny zomrel na Cov.19. Osobne som ho poznala. Vakcína nechráni a môže aj zabíjať. Tí, ktorí sú zodpovední za šírenie pandemického šialenstva pohotovo zdôvodnia úmrtie zlým zdravotným stavom, ako to bolo v prípade učiteľky, ktorá zomrela po očkovaní. To, že dochádza k opakovanej nákaze aj po očkovaní potvrdil aj Izrael, ktorý má najvyššiu zaočkovanosť, ale očakávanú kolektívnu imunitu nedosiahol. Šéfka americkej CDC oznámila, že aj očkovaný človek môže byť infekčný a môže prenášať nákazu. Jediným prínosom vakcíny je, že znižuje závažnosť ochorenia. TO  OZAJ ?Nie je to len ďalšia motivácia pre neočkovaných ?

Skryť Vypnúť reklamu

Keďže vírus a všetky jeho mutácie  sa nespráva podľa našich predstáv a plánov, rozdeľovanie spoločnosti na očkovaných a neočkovaných je zbytočné. Aký účel by potom mali plniť covidové pasy na ktorých naša p. ministerka Remišová tak tvrdo pracuje. Aj tu pôjde len o ďalšie  vyhodené peniaze.

Vláda, ktorá vložila osud nášho národa do rúk WHO, ktoré je sponzorované farmaceutickými kartelmi, nemá iné východisko len v tomto kolotoči šialenstva pokračovať. Dnes je už zrejmé, že tu vôbec nešlo o zdravie ľudí, čoho dôkazom sú nevýhodné zmluvy, ktoré EÚ uzavrela s výrobcami vakcín a predstaviteľom národných štátov ich jednoducho dala podpísať. Zmluvy boli utajené. Pod tlakom 16 poslancov Európskeho parlamentu EK zmluvy odtajnila. Čo ostatní poslanci tohto parlamentu, ktorí sú tam delegovaní, aby hájili záujmy svojho národa? Práve v tejto situácii sa ukázala celá obludnosť tohto systému. Oni sú tam preto, aby odhlasovali politickú agendu EÚ a tá ich za to dobre platí. 

Skryť Vypnúť reklamu

 

Ak vlády národných štátov nepochopili, že tu vôbec nejde o zdravie ľudí, že tu ide o komplot Bruselu, WHO a farmaceutických korporácii, za ktorým treba vidieť obrovský obchod storočia, môže znamenať, že sú jeho súčasťou. Keď riaditeľka ŠÚKL  prehlásila, že vakcíny neprešli predpísaným testovaním, útoky sa na ňu zosypali zo všetkých strán. Bola skutočne tou BIELOU  VRANOU v záplave klamstva, ktoré sa šíri v médiách, verných tým, ktorí vraj chránia naše životy.

 

Vakcína je sloboda, dajte sa zaočkovať, chráňte seba i svoje detí, vakcíny sú bezpečné, zaznieva denne v médiách. Vládna propaganda, ktorej slúžia naše média, bez hanby a svedomia ľudí klame, že vakcíny boli schválené medzinárodnou ELA. Doba predpísaná pre testovanie vakcín skončí až v júni 2023. Vakcíny dostali len predbežný súhlas k  použitiu. Tvrdiť ľuďom, že vakcíny sú bezpečné je zločinné. V médiách sa spomínajú len krátkodobé účinky, ktoré postupne odznejú. Pokiaľ sa vyskytnú úmrtia po očkovaní, zľahčuje sa to a príčina sa hľadá v nejakej vedľajšej diagnóze. U vakcín mRNA dochádza k prenosu do jadra bunky, čo môže zmeniť nastavenie imunitného systému a môže viesť k onkologickému alebo neurodegeneratívnemu ochoreniu. O dlhodobých účinkoch vakcín, ktorými sa očkuje dnes sa dozvieme až po 3-4 rokoch. Očkovanie novými vakcínami je experiment testovania vakcín na obrovskej časti svetovej populácie. Preto musí pandémia trvať. EÚ zabezpečila pre občanov 1,9 miliárd vakcín, pre každého 5 kusov. Začína sa očkovať 3. dávkou, potom príde 4.,5.,a potom koľká?

 

Tí, ktorí odmietli vstúpiť očkovaním do tohto medicínskeho koncentráku, podľa P. Jarčuška, ktorý ako odborník s profesorským titulom je členom pandemickej komisie, by nemohli získať ani zamestnanie, čo v podstate znamená, že by stratili právo na život. Do akej pozície sa ten chudák profesor postavil, že chce rozhodovať o živote iných! Jeho výroky veľa prezradia o jeho vedeckej úrovni profesora: „Vakcína poskytuje dlhšiu imunitu, ako prekonanie choroby, vírus sa šíri, ale my máme dostatočne účinnú vakcínu, Slovensko treba povinne očkovať, tí, ktorí to odmietnumajú mať obmedzené práva.“ Čo motivuje tohto pána k takýmto výrokom?  Skutoční odborníci, vedci, profesori, na základe vedeckých výskumov odkrývajú realitu a tá je desivá. Dr. Rober O. Younga odborník na mikroskopiu, preskúmal všetky druhy vakcín a zistil, že vo všetkých je prítomný oxid grafénu a rôzne druhy kovov. Oxid grafénu je toxická látka, ktorá vytvára krvné zrazeniny a spôsobuje zmenu v imunitnom systéme. Pri zvýšenej dávke spúšťa cytokínovú búrku, obojstranný zápal pľúc, zápal slizníc, stratu čuchu. Vo vakcíne od Pfizeru identifikoval parazita Trypanosoma cruzi, ktorý je pre človeka smrteľný. Antigénové i PCR testy tiež obsahujú nanočastice oxidu grafénu. Biostatik R. Delgado a Dr. J.L. Sevillano s tímom výskumníkov a profesorov potvrdili prítomnosť nanočastíc oxidu grafénu vo všetkých formách vakcín Cov.19, i v nových vakcínach proti chrípke. Stew Peters vo svojom programe priniesol rozhovor s bývalom zamestnankyňou Pfizeru Karen Kingstonovou, ktorá tvrdí, že zámerom je preočkovanie každých 6 mesiacov, aby sa zistilo koľko grafénu sa môže v tele nahromadiť. 

 

Vláda v Kanade zakázala rúška a respirátory obsahujúce grafén v marci 2021, keď sa objavili nepriaznivé účinky ich nosenia. Belgická vláda oznámila občanom, aby prestali nosiť rúška, ktoré zadarmo dostali v lete 2020. Dôvody boli rovnaké, prítomnosť nanočastíc v textúre rúšok ,ktoré pri vdýchnutí môžu poškodiť dýchacie cesty. Čínski výrobcovia vyrábajú 2 až 5 miliónov toxických masiek denne. Je nimi zaplavená celá Európa. Zaujíma vládu SR aké respirátory vnucuje  občanom? Je smutné, že ju zaujíma len ako ľudia rešpektujú  príkaz ich nosenia. Ak náhodou nemáte rúško, policajt sa vás nepýta prečo ho nemáte, ale má právo zmlátiť vás do bezvedomia – viď príbeh z videozáznamu, ktorý vláda a jej prisluhovači okomentovala – polícia si robí len svoju povinnosť. Týmto postojom vláda stráca i to minimum dôveryhodnosti ktorú má.

 

Keďže Matovičovo logo, CHRÁNIME  ŽIVOTY, ďalej platí, výmenou ministra zdravotníctva sa nič nezmenilo. Pán minister je vojak, ktorý plní príkazy a o príkazoch sa nediskutuje. Hlavné slovo majú naši ODBORNÍCI. Testujeme, očkujeme, kontrolujeme a úmrtnosť utešene stúpa. Dostali sme sa k číslu 13 tisíc. Za tými číslami treba vidieť ľudí z ktorých možno polovica nemusela zomrieť, keby sme chorých ľudí zodpovedne liečili. Dnes sa hľadá kto je zodpovedný za tento stav. Zodpovední sú všetci, ktorí sa na riadení tohto pandemického šialenstva podieľali. Najväčšiu zodpovednosť majú naši tzv. odborníci a média. O odbornosti našich odborníkov veľa prezrádza prípad p. Jarčušku. Naši odborníci sa neriadili poznatkami z infektológie a imunológie, o ktorých hovorí vedecký svet. Naši odborníci i politici počúvali príkazy WHO: testujte, testujte, testujte a čakajte na vakcínu. Vakcína je svetlo na konci tunela, vakcína je sloboda, ozývalo sa v našich médiách. Sľubovanej slobody sme sa však nedočkali.  Jednoduchý človek vie, že chorého treba liečiť. Naši odborníci rozhodli, že ho treba testovať, vyrúškovať, očkovať a kontrolovať. Keď  média v relácii Tak takto, priniesli dôkaz, že existuje účinný liek ivermektín, ktorým si lekári v Košiciach dovolili úspešne liečiť pacientov s diagnózou Covid-19, bývalý minister zdravotníctva zareagoval tak, že odvolal riaditeľa Ústavu srdcovo cievnych chorôb. Bola to výstraha pre lekárov, aby sa nepokúšali liečiť chorých týmto liekom. Občania sa začali dožadovať tohto lieku, pretože propaganda WHO o smrteľnosti vírusu stratila na dôveryhodnosti. Pod tlakom lekárov, ktorí úspešne liečili svojich pacientov týmto liekom minister povolil ivermektín na pol roka. Na situáciu zareagovala WHO v našich médiách: IVERMECTIN POŠKODZUJE ZDRAVIE. Lekárnická komora na tlačovej konferencii vyhlásila, že neexistujú dostatočné klinické dôkazy, aby sa pacienti mohli liečiť ivermektínom. Opak je pravdou. Dr. Pierre Kory, prezident spoločnosti uznávaných lekárov a vedcov zostavujúcich protokoly na liečbu Covid 19 informoval, že existuje 27 štúdií, ktoré na vzorke viac ako 6500 pacientov potvrdili úspešnosť liečby ivermektínom. Naši vedátori by sa mali pozrieť aj čo sa deje za hranicami Slovenska. MUDr J. Mesík o úspešnosti liečby ivermektínom, na základe vlastnej praxe, upozornil p. Krajčiho, ministra zdravotníctva, ale toto dôležité upozornenie ostalo bez odozvy. MUDr P. Lipták ho používa ako 100% prevenciu proti infekcii. Pán Krajči mal však inú zodpovednosť než je liečenie chorých. Spolu s Jarčuškom viedli testovaciu kampaň. Pán Jarčuška odporučil slovenským lekárom liečiť pacientov drahým remdesivirom, v prospech ktorého vypracoval aj dokument. Tento dokument mohol mať na svedomí stovky úmrtí v nemocniciach. 31.10. 2020 bol tento liek zakázaný. Aj toto je dôkaz o odbornosti našich tzv. odborníkov. Krčméryho vysoká škola je prijímateľom finančných darov od firmy Pfizer, tak sa nemôžeme diviť, že 

 

Najväčšiu zodpovednosť za tento stav v spoločnosti majú média. Verné svojim chlebodarcom, neumožnili viesť dialóg s lekármi a vedeckými autoritami, ktorí mali na riešenie pandemickej situácie  iné názory. Namiesto toho šírili strach, neistotu a pravdy, ktoré vo svetle týchto dní sa ukázali byť klamstvom. Aj výrobca vakcín Pfizer si asi uvedomil, že tento džin, ktorého vypustili z fľaše /nevieme kto/ sa vakcínami nedarí zastaviť a tak pripravujú lieky, aby sa ľudia mohli liečiť doma.

 

Veľký služobník evanjelia, profesor starovekej a modernej filozofie, ovládajúci niekoľko svetových jazykov, Derek Prince, ktorý bol povolaný Bohom ako učiteľ Biblie s medzinárodnou službou hovorí: „Najväčšou skúškou viery pre veriaceho je úspech.“ Po voľbách sa dostali do vlády aj kresťania. Je to nesporne úspech, ale v tej skúške kresťania neobstali. Stali sa spolu účastníkmi klamstiev, ktoré vláda predkladá svojim občanom ako jedinú alternatívu pravdy.

 

Použitý materiál:  Logos č. 4./2007; D. Prince: Najťažšia skúška zo všetkých, Zem a vek č.11/2021

 Mária Lichvárová

Mária Lichvárová

Bloger 
  • Počet článkov:  69
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som učiteľkou základnej školy v dôchodku. Venujem sa histórii, zaujímam sa o politické dianie v spoločnosti. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

8 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Skryť Zatvoriť reklamu