Kde sa tlčú futbaloví dezoláti, polícia sa len prizerá a odrazu niet zodpovedných

Na ochranu mobilných vakcinačných jednotiek niet vraj dosť ľudí. Ale keď sa prídu pobiť futbaloví ultras, na to odrazu máme aj policajný sprievod s vodným delom, aj zásahové jednotky. Len už potom niet odvahy reálne zasiahnuť.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Kto platí policajné manévre ťažkoodencov a techniky pri exponovaných zápasoch? Veru my, z už aj tak ťažko skúšaného rozpočtu. Dostanú extra vagóny vo vlaku a alegorický sprievod až pred dvere štadiónu. A keď vznikne mela, ku ktorej tam nikdy nie je ďaleko, už niet toho kto by vydal príkaz vymlátiť dezolátov tak, že sa už v živote na futbal neodvážia pozrieť ani v televízii.

Všetkých bitkárov bolo treba pozbierať zavrieť na maximálne možný čas do cely predbežného zadržania, obviniť z výtržníctva a odsúdiť na maximálne možné tresty ktoré tam možno použiť hoc by to bola len pokuta.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ak už nič iné, každému pokutu aj za nenosenie rúška tých 1650 Euro. Zahraničným dezolátom zákaz vstupu na územie SR.

Je to pomerne jednoduché len sa akosi nikomu do toho nechce. Rameno spravodlivosti si vždy radšej hľadá ľahšie obete.

Rozhodne by za nečinnosť polície mala byť vyvodená personálna zodpovednosť.

A čo sa týka organizátorov tam udeliť maximálne pokuty, a potom znovu všemožné kontoroly a likvidačné pokuty hoc aj za chýbajúci hydrant na štadióne. Kontrola organizátorov či a ako kontrolovali protipandemické opatrenia a následné pokuty v tej navyššej možnej výške.

Na hromadných podujatiach aj tak zrejme nikto nič poriadne nekontroluje a sú dnes len ohniskami šírenia vírusu. Hádam by už bol aj čas znovu zakázať prítomnosť divákov na športových podujatiach.

Skryť Vypnúť reklamu

S dezolátmi sa musí tvrdo, kým nie je neskoro. Keď vám dezolát otrieska len tak z nudy kdesi v meste hlavu o dlažbu, vtedy už neskoro bude.

Matúš Lazúr

Matúš Lazúr

Bloger 
  • Počet článkov:  109
  •  | 
  • Páči sa:  352x

Dokážem usedavo ležať. Zoznam autorových rubrík:  AustráliaMalajziaSúkromnéNezaradenéVeda a technikaO dobe kovidovej

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu