Nabudúce môžu stáť na priechode pri semafore napríklad aj vaše deti. Bude to taký normálny ľudský príbeh.

Auto neprispôsobilo rýchlosť stavu a povahe vodiča...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)

Pán kapitán nenafúkali. To znamená že od polnoci až do krutej tretej hodiny popoludní si nemohol dať nič na povzbudenie. Ak pravda fúkal fyzicky vôbec on, lebo tu je už naozaj možné všetko.

Vraj plne spolupracoval s políciou. Tak veru mnohé nasvedčuje tomu, že aj polícia plne spolupracovala s ním. Vtedy je radosť spolupracovať. Stačí aby všetci pekne spolupracovali a dielo sa podarí.

Čokoľvek sa už pri tom stĺpe stalo, kapitánovi nestojí za ten cirkus okolo. Pronárodné sily v strachu pred nástupom liberalizmu hypoteticky nejaké dve-tri poldeci a 90-tku v obci aj ohnutý stĺp bez problémov svojmu maskotovi odpustia, a tak nič nebránilo správať sa zásadovo.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Len sa potom nesťažujte, ak nejaký papaláš z dlhého zoznamu "našich ľudí" niekoho pri svojej spanilej jazde zahluší. A nikto nič nevyšetrí, lehoty sa premeškajú, dôkazy sa nezískajú alebo záhadne stratia a vám ostane len nariekať nad hrobom možno aj vašich detí. Lebo niektorí naši ľudia si to môžu dovoliť. Bude to taký normálny ľudský príbeh... normálny na Slovensku.

Matúš Lazúr

Matúš Lazúr

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  155
  •  | 
  • Páči sa:  1 777x

Dokážem usedavo ležať. Zoznam autorových rubrík:  AustráliaMalajziaSúkromnéNezaradenéVeda a technikaO dobe kovidovej

Prémioví blogeri

Marcel Rebro

Marcel Rebro

152 článkov
Lucia Nicholsonová

Lucia Nicholsonová

207 článkov
Karol Galek

Karol Galek

116 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

10 článkov
INESS

INESS

110 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu