Pán Delta prijal výzvu a reaguje na vyhlásenie očkovacej lotérie

Písmo: A- | A+

Krátko po vyhlásení očkovacej lotérie Ministerstvom Financií SR, ozval sa nám konateľ konkurenčnej spoločnosti pán C. Delta so svojou ponukou ktorou chce osloviť váhajúcich občanov.

Pán Delta predstavil výhry ktoré môžete získať ak prijmete jeho ponuku.

Treťou cenou sú troj a viactýždňové pobyty v prostredí kde sa budete cítiť rovnako ako doma. Ak sa vám nechce nakupovať, upratovať či si potrebujete oddýchnuť od práce, táto cena vás nadchne. Pobyt je síce bez plnej penzie ale spoločnosť vám ponúka finančný príspevok počas celej doby pobytu. Na tento pobyt sa vám vyzbierali všetci vaši spoluobčania a naša vďaka patrí Sociálnej Poisťovni ktorá je sponzorom tejto ceny. Počet výhier v tejto kategórii je neobmedzený a závisí len od počtu súťažiacich.

Druhou cenou je pobyt v plne zariadených jedno až dvojlôžkových izbách s plnou penziou v zariadeniach Ministerstva Zdravotníctva SR ktoré sponzorujú tento pobyt až do naplnenia kapacít. Izby sú plne klimatizované a doslova nabité najmodernejšou technikou. Počas vášho pobytu je vám 24 hodín denne k dispozícii odborne vyškolený personál ktorý sa isto rád postará doslova o všetky vaše potreby. Dĺžka pobytu sa flexibilne prispôsobí vašim možnostiam. Z dôvodu predpokladaného veľkého záujmu o jesenné termíny si pri naplnení kapacity spoločnosť vyhradzuje právo poskytnúť ubytovanie v nižšom štandarde s obmedzeným množstvom dostupných služieb. Zo skúsenosti klientov ktorý tento pobyt už absolvovali môžme potrvrdiť že sa jedná v každom prípade o nezabudnuteľný zážitok.

O prvej cene, ktorá je tak trochu tajomstvom vám dopredu prezradíme len to, že ide o pobyt na mieste ktoré je všeobecne považované za oveľa lepšie ako akákoľvek destinácia ktorú ste doteraz mali možnosť vidieť. Podrobnosti vám teraz nemôžeme prezradiť ale dopredu vieme zaručiť že ide o miesto odkiaľ sa už nebudete chcieť nikdy vrátit späť. Pretože ide o naozaj výnimočnú cestu, dovoľujeme si vás upozorniť že sa budete musieť podieľať na istých nákladoch súvisiacich s dopravou. Ide hlavne o dôstojný odev, pohostenie a výzdobu pre vašich hostí ktorí sa s vami pri príležitosti vašej cesty radi prídu rozlúčiť.

Pán Delta na záver dodáva, že pre účasť v jeho lotérii nemusíte urobiť vôbec nič. Jediným obmedzením je, že vašu šancu na výhru prudko zvýši neúčasť v lotérii organizovanej konkurenciou. Žrebovať sa bude priebežne a o svojej výhre budete včas oboznámení.

Na záver nám dovoľte poďakovať pánovi Delta, že svojou promptnou reakciou zaplnil miesto na našom trhu kde v posledných týždňoch sa ukazoval enormný záujem o alternatívu k štátom sponzorovaným akciám.

Skryť Zatvoriť reklamu