Zázračná pilulka na chudnutie

Písmo: A- | A+

Existuje! Vedecký pokrok konečne priniesol to, na čo mnohý z vás čakali roky. Je to tu. Na základe štúdii a metaanalýz vedeckých prác za niekoľko posledných rokov vedci vyvinuli pilulku, po ktorej sa naozaj chudne. Obsahuje len 2 zložky. Tvrdú drinu a správne stravovacie návyky.

Ste prekvapený? Aj ja som. Z toho, ako si všetci myslia, že môžu mať niečo z ničoho. Koľko do toho vložíte, toľko sa vám vráti. Nie peňazí, ale úsilia. Blbé, že? Zase len ďalší mudrlant čo hovorí, že to máte len vo svojich rukách. Prečo asi? Lebo to je pravda a inak to ani nejde. 

Tvrdá drina. Znamená to aktívny pohyb v relatívne vysokých intenzitách, aspoň 3-4 krát týždenne. ASPOŇ! Viac sa môžete dozvedieť v mojich iných článkoch (constantly varied, high intensity, functional movements).

Správne stravovacie návyky. Každý je iný a treba tak k tomu aj pristupovať. To, čo funguje perfektne jednému, inému nemusí vôbec. Avšak, ak znížite príjem sacharidov (nie zdravých tukov), tak by sa výsledky mali dostaviť. Sacharidmi však nemyslím len biely cukor, horalku a babkin koláč. Sacharidy sú aj v pečive, ryži, zemiakoch, cestovinách. Naopak, zdravých tukov sa báť nemusíte. Tuk vás nerobí tučnými. Sú to sacharidy, z ktorých priberáte.

Len pamätajte, že pilulka sa skladá z dvoch častí, nie len z jednej.

Prestaňte sa vyhovárať, meniť cvičebné plány a jedálničky každý druhý týždeň. Priberali ste niekoľko mesiacov, možno rokov. Myslíte, že za týždeň to pôjde dole? Toto nie je mágia, ale veda. Skúste dodržiavať určitý režim aspoň 6 týždňov. Ak sa nič nezmení, potom sa poobzerajte po niečom inom. A nejde len o číslo na váhe. Ide aj o to ako sa cítite. To je to podstatné.

Skryť Zatvoriť reklamu