Zlý

Písmo: A- | A+

Nezmyselná evolúcia. Mohol som ležať niekde v mori ako lenivý jednobunkový organizmus, ktorému sa nechce ani deliť a namiesto toho vstávam do práce akurát uprostred pekného sna o peknej slečne. Prepáčte ale musím byť zlý.

Dnes budem zlý ku každému koho stretnem. Budem nenávidieť nesympatických psov. Hlavne bielych ostrihaných pudlíkov so zubami plnými zubného kameňa a odpornými konečníkmi. Prisposobím sa dobe, budem jeden z najhorších. Žobrákom napľujem do nastavených dlaní a poviem nech toľko nemíňaju na sprostosti. Nech po mne občania ukazujú prstom a tí odvážnejší nech sa hoci do mňa pustia slovne alebo silou. Je mi to jedno. Dnes som zlý a keď ma to začne baviť zajtra budem ešte horší a roznesiem v zuboch celé toto mesto s jeho tangáčovým eurodorastom, s jeho jedočlennými posádkami veľkých áut, s jeho chabou zeleňou, s dredatými feťákmi, s hašterivými babkami, s každým, kto ma naštve. S radosťou si kopnem do niečoho pekného alebo aspoň užitočného.

Napíšem pár vulgárnych mailov do slovenských rádií, zjazdím ich za hudobný nevkus a za suchý humor ranných hostí. Chalanom v internet café vynadám do obmedzencov, resetnem im počítače uprostred rozohranej prestrelky. Fakofujuce gestá prežijem a podaktorý z nich určite dostane aj po papuli. S pramienkom slín mu po facke vypadne z hlavy aj všetka suverenita.

Dnes budem klamať kamarátov . Nech sú na mňa všetci naštvaní, nech nechápu, čo sa so mnou deje. Ja im to poviem, ja im to zakričím, natlčiem do hláv. Nekúpim si nič jesť a znenávidím aj pivo. Nech ho pijú a šťia chudáci s tučnými zadkami , ktorý z času na čas vybiehajú k volebným urnám uveriť tomu, že ich prepitý hlas je doležitý. Riť paľova je doležitá. Keby im žena dala tak, ako to videli na pornokazete ukrytej v obývačke za knihami, tak im toľko podaromnici nestojí a spokojne kašlú na celú politiku.

Kresťanom polámem vieru a kríže a ak sa budú brániť tak aj ruky a už sa v živote nepomodlia. Jehovistu v podchode preplieskam zrolovaným časopisom nech sa už konečne „Prebudí“.

Kto je na rade? To je jedno, uhnite lebo dnes som zlý. A nesnažte sa na mňa hovoriť po anglicky. To vás tak mater naučila? Máte pocit, že vam to dobre ide? Dnes máte smolu „ingliš spiking mládež“, tak ráčte rýchlo tie svoje ústa preladiť na ľudskú reč lebo vám urobím strašnú hanbu na verejnosti a nahádžem vás do špinavého snehu, od ktorého sa vám zapália rany po pírsingoch.

Obštím verejné záchody. Aj tak je tam smrad a tie drobné mince teta v bielom plášti nepoužije na údržbu. Načo tam sedí? Je za to platená. Obštím jej misu aj dlážku. Nech to uprace.Krížovky môže lúštiť v kúpeľoch.

Rád by som ešte stihol prednášku o masturbácii na základnej škole. Len tak bez pozvánky a zjavne o niekoľko odmasturbovaných rokov starši tam vbehnem a pred štrnásťročným mladomasturbačným dorastom zosmiešnim prednášajúceho chlapa mojim názorom na vec. Lepšia by bola žena ale tie nemasturbujú a neprednášajú.

Škoda že nie som excelentný bitkar. Rozbil by som niekomu ksicht úplne štýlovo. Najlepší by bol slabý, degenerovaný jedinec, ktorý sa veľmi brániť nebude ale bude ho to príšerne bolieť. Aj na duši. Hlavne na duši. Nech je z toho zmätený prečo mu teraz po tvari tečie krv, keď v živote neublížil ani muche, zo školy nosí jednotky a v zime zhotovuje vtáčikom krmidlá. Dve tri po papuli a nech má zo života chaos.

Neviem či sa mi podari byť natoľko zlý, aby som sa dostal do médií. Ale urobím preto všetko, aj keby som mal autistovi rozviazať šnúrky na topánkach. Aspoň do jedných večerných správ sa snáď dostanem. Namachlená kundička, ktorá si to rada rozdá z hocakým vymletým hokejistom, by to mohla uviesť hneď po správe o najnovšom korupčnom škandále. Sám jej napíšem text, sám jej ho strčim do ruky....alebo jej kopnem do kolena. Keď môže pišťať pri orgazme, môže pišťať aj od bolesti.

Len tak zbúrať deckám na pieskovisku hrad, rozmliaždiť tučnú húsenicu, budúceho motýľa (hnusia sa mi motýle kvôli tomu, že sú z húseníc) , nadávať na ženy šoférky, prilepiť žuvačku na sedadlo v autobuse. Chlapa z dediny pýtajuceho sa na cestu k nemocnici poslať niekde do úplnej riti a priať si nech ho na tej ceste opačným smerom chytí revízor. Nech platí. Načo lezie do mesta? Svine hladujú, záhradu nik neokopáva a on sa tu ide hrať na chorého a hľadať nemocnicu. Simulant.

Dnes nebudem šetrit ani fašistov a poviem im, že ich matky boli židovky. Punkerom dám zahrať v komerčnom rádiu Britney Spears a nastriekam na novú fasádu budovy charitatívnej organizácie text o tom, že punk je mŕtvy, že nikdy ani nebol, že Sex pistols boli podvod tak ako Boney M. Nabrúsení punkeri to isto prestriekajú ostrou odpoveďou a z novej fasády budovy charitatívnej organizácie bude razom jeden veľký škaredý farebný bordel. Taký istý ako celá charita. Do balíčkov nachystaných pre lenivcov v Afrike pribalím plesne a inú háveď. Len si tam ležia na horúcom africkom slnku s veľkými penismi a nič nerobia. Len pózuju s očami plnými múch pre fotoaparáty zahraničných reportérov. Ak sa niektorý z reportérov nad nimi zľutuje a hodí im plechovku piva, tak len na chvíľu premôžu lenivosť a obrežú tou plechovkou susedovú neter.

Dobre by bolo zbaliť dnes nejaku slečnu. Sľúbiť jej lásku, zaútočť na jej city rozprávkou o drahom aute, postavení a tučnom bankovom účte. A len čo zahorí čistou láskou k mojej pridanej hodnote, povedať jej, že je hlúpa hus, že ak teda veľmi chce tak sa obetujem a môže ma spraviť ale že si ju nevezmem za ženu. Nech sa rozplače, nech sa jej zrúti slepačí svet.

Stavajte domčeky z karát, budem ich rúcať tesne pred dokončením. Poďte behať budem vám podrážať nohy. Bavte sa, s radosťou vám oznámim smutné správy. Oblečte si nové šaty, poviem vám ako zlé v nich vyzeráte. Stokrát povedzte „prosím“, ani raz nepoviem „ďakujem“............... Ale zajtra už budem dobrý. Sľubujem.

Skryť Zatvoriť reklamu