Pozor, justičné impérium vracia úder!

Písmo: A- | A+

Je víkend, tak len veľmi stručne. Žilinka ruší obvinenia sudcom, Polka dostal namiesto 12 rokov basy pokutu a všetci obvinení sudcovia sú prepustení. Obete justičnej mafie čakajú na satisfakciu 20 rokov

Nie som jediný, kto vidí Polkov rozsudok ako škandál. Svoju skúsenosť má s našou justíciou aj Zita Sujová a mnohí ďalší.

Najvyššou prioritou veľkej časti našej justície nie je spravodlivosť a právny štát. Je ňou ochrana falošného obrazu nezávislej justície a budovanie totalitného a všemocného justičného impéria. Od okresných súdov až po Ústavný súd. Zatiaľ sa im to darí.

Toto impérium stojí nad Ústavou a zákonmi. Garantuje predovšetkým nedotknuteľnosť svojich členov a odstaví/zlikviduje každého, kto sa tomu prieči.Na chíľu sme sa podľahli eufóriii, že tomuto impériu po akciách Búrka a Víchrica bude koniec. Ani náhodou!

Všetci aktéri Búrky a Víchrice sú už na slobode alebo tam smerujú a je otázka, či budú vôbec niekedy odsúdení. Súdiť ich totiž budú členovia impéria, nie nezávislé súdy, ako by sa patrilo v právnom štáte.

Celý rozhovor s bývalou novinárkou Zitou Sujovou o jej príbehu si môžete prečítať tu:

Bývalá novinárka Sujová: Sudca Polka bol taký malý Kočner. Dnes už je bezvýznamný a bezzubý – Denník N (dennikn.sk)

Skryť Zatvoriť reklamu