Apatia, malovernosť a výsmech, namiesto kladiva...

Plesová sezóna odštartovala u nás v opere už s tradičnou fádnosťou. Tie isté primáty a nezábavné strašidlá... Viac zaujala akcia pred jej bránami. Tuším z nej do budúcna vyrastie konkurencia, ak aj naďalej "vstupné" a pohostenie nemajetných zaplatia ich triedni antagonisti... Úsmevná mi je predstava bezdomovca - bývalej celebrity, ako krepčí na mačacích hlavách v kapcoch, šatke od haličských cigánov a rukaviciach bez prstov v rytme "ozembucha"... Neviem sa dočkať v reáli, lebo šetriť sa musí a bez zábavy to nejde.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Ľudia sa dokážu stále baviť i na "inovovaných" škandáloch z minulosti novodobej politiky.- Ako ku kauzám zákonných odposluchov SIS... Aj keď sa píšu iba bezvýznamné komentáre pre "slobodných občanov tejto zeme" a podsúva sa záľaha zavádzajúcich "argumentov" od kompetentných. Nakoniec, nami volené "elity" zodpovedajú vraj ľudu - presne ako za červenej hviezdy, kosáka a...aj tak rozhodnú o sebe sami, lebo bezmocné masy sú iba...psí hlas, ktorý do neba nejde.

Ústredná myšlienka celého toho hnojiska s úplatkami a zlodejinou v Slovenskej politicko - hospodárskej džungli je, že ak by naozaj urobil niekto poriadok v každej politickej strane, všetky by museli zakapať navždy ! A hoci je dnes KSS tou najčistejšou stranou z pomedzi všetkých, je to iba vďaka tomu, že nemala príležitosť... Tú by som vzal aj ostatným a zákonom zrušil všetky tie čertove spolky s podstatou - za výhody iba pre členov a - proti všetkým ostatným apolitickým ! Stále platí, že hadie hniezdo treba vypáliť do tla...

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Nečudujte sa, že v zmysle nadpisu dnes žije väčšina občanov a bude tak až do radikálnej zmeny v prístupe k pokrytcom na vedúcich miestach. Jediným kladivom dnešnej doby na túto chamraď je, že: "...mor ty len a radšej nevoľ ako byť otrokom !"

Pavol Štulajter

Pavol Štulajter

Bloger 
  • Počet článkov:  96
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Vraj som odjakživa konfliktný typ a rebel... Argumentujem, že to tak nie je a - som v konflikte! Zoznam autorových rubrík:  FíčerKritikaNázorUtajená realitaSociálnospoločenskéZo života - reminiscencie

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
SkryťZatvoriť reklamu