Blížia sa voľby do VÚC a FB skupina Chcem ZLEPŠIŤ Pezinok pripravila prvú anketu, predvolebných preferencií členov skupiny, do najbližších volieb VÚC 4.11.2017.
Anketa bola spustená 9.10.2017 a ukončená dnes 18.10.2017 10:00.
Anketu vyplnilo celkovo 336 čitateľov skupiny. Na pomery Pezinka dosť.
Anketa bola riešená na technológii googledocs s bezpečnostným prvkom a zadaním spätného e-mailu, pričom všetci, ktorí vyplnili anketu obdržia výsledky.
Doplňujúca informácia: Od 19.10. 2017 bude spustená druhá anketa s identickými otázkami, ktorej výsledky sa zverejnia pred 4.11.2017, tak aby to neodporovalo pravidlám volieb.
Takže prezentujem grafy vychádzajúce zo získaných dát, bez akéhokoľvek komentára.



Pre zistenie politickej podpory kandidátov kliknite TU
Doplňujúce informácie
Samozrejme, že sa dáta dajú ešte premeniť "na drobné", preferovaný kandidát v danej vekovej skupine, preferovaný kandidát vo volebnom obvode a pod., ale pre naše potreby to stačí takto. Kto má záujem o komplexné dáta, tak si kontakt na mňa nájde.
Novú anketu očakávajte TU