Zatvoriť celú krajinu, alebo postačí len Roberta F.?

Po dlhšej dobe sa mi včera opäť prihodilo pozeranie tlačovky Smeru. Zo stoličky ma dvíhalo pri každej druhej vete ...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

... keďže sa tam furt striedali Lož, Demagógia, Oblbovanie, Prekrúcanie, a iné nehoráznosti (oni si fakt myslia, že divák je úúúplne šlahnutý!).

Pôvodne som chcel, že si ju pozriem ešte raz - celú - a podrobne sa tu vyjadrím ku klamstvám a demagógiám, ktoré tam nájdem ... všetkým. Ale keďže na to nemám týždeň voľného času, dám len pointu:

V istej chvíli sa tam Robo jeden a Robo druhý veeľmo rozhorčovali nad tým, že vláda zvažuje zavretie celej krajiny (akože lockdown).

Ja teda dávam návrh iný:
NAMIESTO 'ZATVÁRANIA' 5 MILIÓNOV ĽUDÍ, ZAVRIEŤ IBA JEDNÉHO - ROBERTA F.
hlavného slovenského antivaxéra
(hlavného, keďže veľkosť jeho hlásnej trúby, resp. dosah jeho slov, je asi najväčší spomedzi ostatných)

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Aby sa však neurazil jeho hlavný konkurent, resp. spolubrat antivaxér, že 'ale veď aj ja sa toooľko snažím, a henten blbý jano moju snahu ignoruje', tak pridám aj jeho:
zároveň s Robom ZAVRIEŤ AJ MARIÁNA K.
nie toho čo už sedí, ale.. hm.. toho dochtora čo ordýnuje ôdku a bromeksin.

Dôvody:

Každý z nich má pomerne početné stádočko fanúšikov. Priaznivcov, ktorí im doslovia visia na perách, veria každej veci ktorú povedia. Vrátane každej blbosti a lži. A podľa toho sa (tí fanúšikovia) aj zariaďujú - keď 'guru' povie, že vakcína je vec nebezpečná a človek si ju rozhodne nemá dávať, tak fanúšik si ju nedá.

Keď už máme zákony na také špecifické veci, ako napr. pozvážanie dôchodcov na nejakú sešn a následné nanútenie im predražených kastrólov (..šmejdi..), pričom v danom prípade ide len o škodu finančnú,
určite musíme mať (ak nemáme, tak Okamžite vytvorme) mechanizmus aj na vec takúto, pri ktorej ide o život.
(pozn.: krátko pred publikovaním čl. sa mi pred oči dostalo znenie paragrafu 284 tr.z. ... hmm, veru zaujímavé čítanie ... možno nebude treba vymýšľať nič nového)

Skryť Vypnúť reklamu

Dotyční dementori (Robo, Magián, Miňo a niekoľko ďalších) zneužívajú (veľmi hrubo zneužívajú) rozumovú nedostatočnosť svojho publika (u každého z nich ide o niekoľko-stotisíc-hlavé publikum) ... a uvádzajú ho tým do vysokého rizika značnej zdravotnej ujmy, v mnohom prípade až smrti.

Som presvedčený, že serióznym spočítaním (odbornou analýzou, znaleckým posudkom) sa bude dať dokázať, že každý z dotyčných bude mať za dobu trvania 3.vlny na svedomí prinajmenšom desiatky (pravdepodobnejšie až stovky) nebožtíkov, plus k tomu ešte násobne vyšší počet tých, ktorí síce prežijú, ale s ťažkými následkami.
Jednoducho: produkujú SLOVÁ, KTORÉ ZABÍJAJÚ.

Skryť Vypnúť reklamu

.

Ono, v aktuálnej situácii to bez lockdownu už asi nepôjde - svoju osobnú slobodu bude na dobu dočasnú musieť uskromniť asi každý, všetkých 5mega občanov, ale na pointe to nič nemení:
Ak lockdown nebude spojený
-- s prudkým zrýchlením vakcinácie, najmä ohrozených skupín
-- a so zavretím spomínaných hlavných šíriteľov Smrtiacich Slov, smrtiacich lží,
tak bude tento lockdown polozbytočný - nedlho po jeho skončení si ho budeme musieť znovu zopakovať.. a ani počty mŕtvych dostatočne nezníži.

.

Dúfam, že príslušné orgány bez meškania uskutočnia príslušnú akciu.

Keď už sa vrcholový štátny orgán ide vážne zaoberať slovami, ktoré môžu uraziť (slová dvoch nažhavených redaktorov, hecujúcich sa proti speváčke),
tak (pri použití rovnako prísneho metra)
by ten samý orgán mal horespomínaných šíriteľov slov, spôsobilých zabiť, stíhať (a držať vo výdatnej vzdialenosti od kamier, mikrofónov, fejzbukov a pod.) už dávno. Stíhať s intenzitou o niekoľko rádov vyššou než tých týpkov z novín.

Skryť Vypnúť reklamu

.

užšie súvisiaci čl.:
ja (11.nov.) - Tvoj bývalý záchranca ťa teraz Zabije

vzdialenejšie súvisiaci čl. (má súvis s motiváciou, ktorú má RF pre svoje konanie - vytváraním maximálneho bordelu udržať seba a istých milionárov čo najdlhšie na slobode):
ja (11.nov.) - Milión a Smrť

.

Jano Richter

Jano Richter

Bloger 
  • Počet článkov:  95
  •  | 
  • Páči sa:  63x

nedávno som si s prekvapením uvedomil: Som vpodstate Upratovač/ka - snažím sa vykydať bordel, a to hneď v niekoľkých oblastiach zároveň. Ak mi s tým hilfnete, bude šanca že sa nám to aj naozaj podarí. ....... No a keď Dočistíme, tak sa znovu budem môcť stať tým, čím som chcel byť (a čiastkovo aj bol) odjakživa - technikom / konštruktérom / vymýšľačom, programátorom, filmárom / fotografom, fyzikom / matematikom / astronómom, a tak podobne, z každého trochu :) - - - - - - - - - - - - - lórem i psům, dolórez amulet .... skákal pes přes oves ... testujem aká dlhaaaa môže byť táto sekcia Omne .... no comment .... dezoláty všechných krajín spojte sa.. a páľte to hlbokého péčka!!! ... nepokradneš, nezabiješ, pomiluješ bližného svého .... skúška linkovania pomocou html: <a href="http://mnt.sk/">linkword</a> Zoznam autorových rubrík:  FacsimileProtikorupčnéKoronaOrbitalMapyHey, Stupid !Audio VideoDJ JRsamuel vraždaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

1 článok
Milota Sidorová

Milota Sidorová

2 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu