Na bicykli - Selce Čachovo

Okolie Banskej Bystrice ponúka množstvo cyklotras dlhších, kratších, náročných a aj menej náročných. Ja som si v sobotu zvolil jednu z tých ľahších a kratších. Zo sídliska Sásova do lyžiaskeho strediska Selce Čachovo. Tam aj naspäť je to zhruba 18 kilometrov.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Cyklotrasa je nenáročná a jediné prevýšenia sú na začiatku a na konci. Kopec smerom od sídliska Sásová na Šachtičku. Potom vás čaká zjazd do obce Nemce. Odtiaľ cez lúky do Seliec a asfaltkou do lyžiarskeho strediska. Ďalšie prevýšenie je na záver cyklotrasy od Senice smerom do Sásovej.

Obrázok blogu
Obrázok blogu

Selce Čachovo okrem zimných športov ponúka vyžitie aj v ostatných ročných obdobiach. Ale nemusíte sem isť nutne za športom. Stačí si len posedieť v príjemnom prostredí a nasávať plnými dúškami horský vzduch. Prípadne si zobrať niečo na opečenie a využiť vybudované ohnisko. Tak spojiť výlet aj s obedom v prírode. Človeku tak aj lepšie chutí. A aby vám ešte aj dobre trávilo treba to zapiť pivom v blízkej kolibe.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Obrázok blogu
Obrázok blogu
Obrázok blogu
Obrázok blogu
Obrázok blogu
Daniel Schikor

Daniel Schikor

Bloger 
  • Počet článkov:  134
  •  | 
  • Páči sa:  42x

Som to ja a nik iný. A aj www.byliny.sk. Zoznam autorových rubrík:  Len takCestovanieNa cestách s karavanomTip na víkendNa bicykliLyžovanieNa vodeBezpečnosť ITOchrana osobných údajovLiečivá sila prírodyNezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
SkryťZatvoriť reklamu