Niekedy je lepšie nepoznať cudzie „termity“

Ani neviem ako a odkiaľ, ale mali sme v počítači takú hračku . Po zadaní dátumu narodenia sme sa dozvedeli, čím a kedy sme boli v minulom živote. Bavili sme sa na tom celá rodina aj širšie okolie. Niektorí tomu verili, to boli tí, čo im vyšlo niečo dobré a ostatní nie.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (20)

Ja som asi obišla najhoršie. Vraj som bola pôrodná baba - anjeličkárka v sedemnástom storočí niekde v Rusku. Ak je to pravda, neviem ešte koľkokrát sa budem musieť vrátiť, aby som odčinila zlo čo som napáchala. Môj muž na tom tiež nie je slávne. On bol vrahom niekde v Kórei. Možno preto má tú potrebu, stále niekomu pomáhať.  

Mali sme návštevu a okrem iného prišla reč aj na minulé životy. Známu, ktorá u nás vtedy bola, to zaujímalo a chcela sa dozvedieť niečo o svojej rodine. Hlavne ju zaujímali synovia. Mala troch. Dvaja ako tak v pohode a tretí, najmladší, mame najmilší, neposlúchal. A to som použila slabé slovo.  

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Neviem už čo vyšlo tým dvom starším, ale najmladšiemu počítač vyveštil, že bol v minulom živote „lichvář“, lebo ten program bol český.  

Mama očividne pookriala a spokojne si povzdychla.  

“To bude mať po mne, aj ja mám rada zvieratá." Voľakedy mali doma dobytok a tomu sa hovorilo lichva.  

Snažila sme sa jej taktne naznačiť, že v tomto prípade slovo „lichvář“ neznamená to, čo by si ona želala. Nech si z toho nič nerobí, ak aj bol jej syn úžerník, bolo to v minulom živote, teraz už je polepšený. A ak by aj nebol, má na to dosť času, veď je mladý.  

Odvtedy u nás nebola a ja rozmýšľam, či to nie je preto, že ovládam niektoré cudzie „termity“.

Ľudmila Schwandtnerová

Ľudmila Schwandtnerová

Bloger 
  • Počet článkov:  86
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Narodila som sa na Silvestra. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáStaré zlaté časyDetiPerličkySúkromné

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

682 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu