
Poznáte to, ste krásna, sexi venujete pohľad gentlemanovi a zrúti sa k vaším nohám. Volá vám, faxuje, emailuje, nespáva kvôli vám. No ja to nepoznám, toto nie môj prípad. V noci mi volali len skladníci, ale určite to nebolo kvôli mojej kráse.
Určite ste zažili prípad, ste inteligentná, múdra. Vždy poviete správnu vec v správny čas. Vaše poznámky sú vždy k veci a udivujú účastníkov. Ne nežné pohlavie je očarené vašou inteligenciou, sú vašou múdrosťou unesení, nejedia, nespia kvôli vám. No ja nezažila. Mám talent hovoriť takmer správne veci v nesprávnom čase, udivujem ale skôr drzosťou.
Moja výnimočnosť je o mnoho jednoduchšia a prisahám, že nevypočítavá.
Ja som len uvarila Petrovi kávu. Keď si ju prisladzoval tretí krát, v duchu som si pripustila, že asi tej kávy tam bolo o kúštik viac. No a keď si ju Peter prisladil štvrtý krát, definitívne mi zničil ilúzie, že som priemerná kuchárka. (áno, priemerná kuchárka dokáže navariť kávu, čaj a praženicu, všetko nad to, je už nadpriemerná kuchárka). Dnes ráno sa mi Peter priznal, že kvôli mne celú noc nespal. Keď som mu ráno pripravovala kávu, nespustil zo mňa zrak, ak by som z toho cenného prachu pridala viac, určite by z jeho očí vyleteli blesky a hromy.