la vita é un sogno, fanne una realtá

život je sen, premeň ho na realitu Len ten, kto je dostatočný blázon, ktorý si myslí, že môže zmeniť svet, ho naozaj zmení. Svet sa presunie, aby nechal prejsť toho, ktorý viem kráča. Tajomstvo života je všetku tu: rozmýšľať vo veľkom, konať v malom. Tak len, príjmi čokoľvek, čo ti On dáva a daruj Mu hocičo, čo ti berie.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Solo chi é abbastanza folle da pensare di poter cambiare il mondo, lo cambia davvero. Il mondo si sposta per lasciar passare chi sa dove sta andando. Il segreto della vita é tutto qui: pensare in grande e agire nel piccolo.

Prendi qualsiasi cosa egli ti doni e donagli qualsiasi cosa egli ti prenda.

Prajem nám nech len snívame ďalej, o zmene, o našej zmene, tým pádom o malej zmene tohto sveta...nech snov nie je nikdy dosť. Och, toľko snov, toľko túžob, urobiť svet lepším. Meniť sa a denne zomierať sama sebe – to je denno-denný pôst. Dobreže nachádzam denno-denne motor – príklady toľkých, ktorí to dokázali, ktorí naozaj žili.

Myšlienky zhora sú z VIVI DAVVERO! Madre Teresa (Luigi Guglielmoni – Fausto Negri)

Michaela Sokolíková

Michaela Sokolíková

Bloger 
  • Počet článkov:  53
  •  | 
  • Páči sa:  0x

..je práve.. ...a jediná dôležitá vec, na ktorej na tejto planéte bláznov záleží, sú.. vzťahy!!! tak do zbláznenia priatelia:) Zoznam autorových rubrík:  Bruselská paralela :)EDS-ka (európska dobrovoľníckaKnihy, ktoré stoja zato!..len tak uva-žujemMÚVIS (filmy)Linky k nezaplateniuŽilinská pospolitosťkrížom krážomSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu