Gorila je pravdivá. Tu je dôkaz

Sme tak obklopení a zmätení štátnym bordelom a bezprávím v ktorom žijeme, že nám zdá sa pomedzi prsty už unikajú nie len základné demokratické a etické princípy, ale aj fakty, alebo závažné skutočnosti, ktoré máme priamo pred očami.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (109)

Celé Slovensko bolo oboznámené so spisom Gorila, ktorý bol zásluhou "privandrovalca a cudzieho elementu" na našom území, Toma Nicholsona, wikileaknutý na web. Všetci, ktorým záleží na ďalšom osude Slovenska si všimli, že absolvent päťročného štúdia sovietskeho Hardvardu pre GRU, KGB a ostatný sofistikovaný servis v boji proti vnútornému nepriateľovi, si v priebehu pár dni dokázal na súde vybojovať to, čo by bežnému daňovému poplatníkovi trvalo celé roky. Atď. atď.

"Žiaľ" politické špičky od Dzurindu až po Fica, ktoré sa snažia Gorilu elegantne upratať pod koberec, urobili v tomto divadielku pre, ako niektorí z Gorily hoviria: 5 miliónov ľudských exkrementov, jednu fatálnu chybu.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Tá chyba sa volá: Anna Bubeníková.

Keby som žil v štáte, ktorý by sa aspoň trochu usiloval byť demokratickým a právnym, tak sa dotyčných opýtam: Ako je možné, že pani Bubeníková bola na základe Gorily odvolaná zo svojej verejnej funkcie a prečo má byť opäť na základe Gorily odvolaná z ďalšej funkcie? Prečo pre politikov a ostatných učinkujúcich v spise platí prezumpcia neviny a táto pani bola verejne upálená ako posledná bosorka v 17. storočí? Prečo pani Bubeníková nebola postavená po boku Hedvigy najprv k absolvovaniu psychiatrických testov a iných ponižujúcich metód? Ako to, že tisíce štátnych zamestnancov, ktorí len tak tupo vegetujú, ostávajú na svojich miestach? Keď je verejne vinná a znemožnená Bubeníková, ako to, že ostatné Gorily stále trčia na najvyšších miestach v štáte? Ako to, že popíjač koly posúva absolventovi pol miliardy éčiek z našich daní za vykonštruovaný nezmysel? Ako to, že pani Bubeníková sa súdne a verejne nebráni pred národom a len tupo prijíma verdikty politickej galerky?

SkryťVypnúť reklamu

Keby som žil v demokratickom a právnom štáte, tak tieto otázky by som nemusel klásť, pretože by ich položila opozícia (ak tu nejaká v tomto smere vôbec existuje), minimálne však novinári, ktorí by sa následne do veci tak obuli, že polícii by už dávno nezostávalo nič iné len riadne konať a dotyční, ak by už nesedeli v Leopoldove, tak by aspoň sami odišli zdiskreditovaní do večného zabudnutia, alebo by z toho zostali na práškoch. 

Gorila je mŕtva. Pár policajných gašparov ju ešte niekoľko rokov bude "intenzívne vyšetrovať" pričom hlavných páchateľov, ako aj výsledok vyšetrovania už dnes poznajú, bez urážky, možno aj žiaci osobitnej, resp. špeciálnej základnej školy v Letanovciach. 

SkryťVypnúť reklamu

Podobných otázok, a to nie len v súvislosti s Gorilou, si môžeme položiť stovky. Faktom ostáva, že žijeme v nechutnej reality show, ktorej sa, s našim tichým súhlasom, stávame chudobným komparzom. A veľkým prispievateľom pre pár samozvaných. 

Za OZ Peter Jankovič 

Stop alibizmu

Stop alibizmu

Bloger 
  • Počet článkov:  126
  •  | 
  • Páči sa:  365x

- "Stop alibizmu - Has, aj čo ťa nepáli", je občianske združenie, ktoré chce v 1. rade nabádať k spoluzodpovednosti za pomery v spoločnosti. - Blog Stop alibizmu do roku 2015, teda ešte pred tým, než sa na ňom začala kritizovať politika otvorených dverí a totalitná ideológia: islam, maskujúca sa za náboženstvo, mal postavenie VIP. - Po článku "Prezidentka Čaputová sníma svoju peknú masku, popiera svoje slová, a nielen to", zo dňa 11.2.2022, ktorý v ničom kódex neporušil, sa blog Stop alibizmu ocitol v kategórii nechcených, filtrovaných, už sa na titulke blogu nezobrazuje, aby jeho nepohodlné, alebo pre spoločnosť "nebezpečné" postrehy mohlo čítať čo najmenej ľudí. Považujeme to za sofistifikovanejšiu cenzúru Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená10 ciest z bludného kruhuPolícia s.r.o.Spravodlivosť a právo s.r.o.Bankroty, úpadková kriminalitaOsobnosti alibizmuNevoličom alibistomSpoločnosťRómska otázkaIslamPlaty učiteľov a policajtovŠkolstvoZdravotníctvoŽivotné prostredieEnvironmentálna kriminalitaŠtátna ochrana pytliakovEkonomikaDôchodcomOstatná štátna správaBratislavskoKlamanie na piveOchrana spotrebiteľaO združeníRusofilom

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

53 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

278 článkov
SkryťZatvoriť reklamu