Skala aj jaskyňa

Mama sa stratila. Teraz som skala. Po nej lezie najprv jedno a potom aj druhé dieťa zospodu až hore, k stropu. O chvíľu budem strom, keď sa budem snažiť krpcov udržať oboch ako na konároch. A artistická tyč, aby mohli robiť kotrmelce. Potom kolotoč na točenie a šantenie. Dúfam, že nespadnú a tentoraz nebudem musieť byť loď, kolíšuca a tíšiaca, keď niečo bolí.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Rada som aj jaskyňa, do tepla a bezpečia ktorej sa dá v žiali celkom schovať. Trochu ma unavuje byť lunochod pohybujúci sa po štyroch a zbierajúci zapadnuté hračky. A občas aj byť džubox je vyčerpávajúce, po takej dvadsiatej odspievanej pesničke. Pri ceste som pre malých rampa, pri pádoch občas stíham byť záchranná sieť. Mením sa aj na dieťa, bez toho „kolo kolo mlynské" nejde. Princezná, keď niet koho iného parádiť, niekedy aj policajt, potom, čo roztopašnosť presiahla medze.

Neviem, či som pre svojho muža taká, aká som vždy chcela byť - žena sto tvárí. Ale pre svoje deti mama sto tvárí určite som.

Marie Stracenská

Marie Stracenská

Bloger 
  • Počet článkov:  858
  •  | 
  • Páči sa:  1x

Som žena. Novinárka, lektorka a konzultantka. Mama nádherných a šikovných dvojčiat. Manželka, dcéra, sestra, priateľka. Neľahostajná. Mám rada svet. Rovnako rýchlo sa viem nadchnúť, potešiť a rozosmiať ako pobúriť a nahlas rozhnevať. Zoznam autorových rubrík:  o deťocho vzťahocho kadečomSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu