Zaľúbení a červená

Ako rozoznáte čerstvo zaľúbenú dvojicu v aute? Teší sa z červenej. Auto zastane na križovatke - a zatiaľ čo vodiči pred ním a za ním sa z nudy začínajú obzerať, čistiť si nechty, kontrolovať esemesky..., oni to majú inak. Zaľúbená dvojica robí iné. Červená je skvelá príležitosť pritúliť sa, pobozkať. Len nech trvá čo najdlhšie!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (38)

Tiež sme to tak robievali, kedysi :) A po zelenej spolujazdcova (spolujazdkynina) ruka na vodičovu (vodičkinu) nohu alebo poza ramená. A občas pohladenie. Iné sa v aute veľmi počas jazdy nedá. Čerstvo zaľúbení dotykmi neradi šetria. Teda, tak si to pamätám. K tomu občas spoločné radenie - jeden tlačí na spojku, druhý hýbe pákou. Aj spoločná navigácia - „sprava dobré".

A jazda v aute sa tak zaľúbeným mení na pekný spoločný zážitok. Ako koniec koncov každá spolu strávená chvíľa.

Aj ja som to kedysi tak mala. Už nie. Už som veľká.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Hm.

Škoda...

Marie Stracenská

Marie Stracenská

Bloger 
  • Počet článkov:  858
  •  | 
  • Páči sa:  1x

Som žena. Novinárka, lektorka a konzultantka. Mama nádherných a šikovných dvojčiat. Manželka, dcéra, sestra, priateľka. Neľahostajná. Mám rada svet. Rovnako rýchlo sa viem nadchnúť, potešiť a rozosmiať ako pobúriť a nahlas rozhnevať. Zoznam autorových rubrík:  o deťocho vzťahocho kadečomSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu