Človek sa niekedy nestačí čudovať...

R. Fico nabádal ľudí k protestu počas lockdownu, ale vraj nedostatočne (a ešte je aj poslanec), tak to bude bez trestu.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (7)

Prokurátor rozhodol, že „není hoden“.

Študijný typ I. Matovič známy úsilím a poctivosťou pri obhajobe svojho titulu kritizuje ministra školstva za jeho rozhodnutie otvoriť školy, lebo deckám vraj neublíži, ak zostanú ešte pár týždňov doma. Čo by im malo ublížiť? Veď sa učia pri počítačoch. A ak bude treba niečo dobehnúť, stačí ich v lete podplatiť tabletmi a ruky i nohy si pôjdu dolámať. (Toto poznanie mu však nemôžeme zazlievať a vyčítať, lebo ho získal osobnou skúsenosťou pri podplácaní s očkovacou lotériou a odmenou seniorom, ktorí si vraj pre 200 – 300 eur nechajú aj kolená vŕtať).

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Borisa Kollára rozhorčila šikana v Miloslavove a ide bojovať za bezpečnosť detí, ktoré ešte pred pár mesiacmi zvádzal na facebooku.

Poslanec Mičovský odchádza z OĽaNO, pretože sa cíti byť nevypočutý, čo nechápu jeho kolegovia, ktorí tvrdia, že sa k tomuto nebudú vyjadrovať, lebo ho majú radi i keď ho predseda Matovič nazval debilom.

Povinné očkovanie všetkých vojakov je podľa ministerstva obrany blbosť , lebo očkovať sa musia len vojaci, ktorí chodievajú na zahraničné služobné cesty, na výcvik a cvičenia, ktorí  pôsobia v medzinárodnom krízovom manažmente alebo sú novoprijatí. Nuž, možno by stálo za to sa spýtať, „cože je to za vojáka“, ktorý nechodí na výcviky ani cvičenia, ani na služobné cesty, ani nikam inam. Je to ešte vôbec vojak pripravený k obrane vlasti? Aj takých máme v ozbrojených silách?

Skryť Vypnúť reklamu

... a to je len malý výcuc z dnešných správ.

Človek si každý deň pred zapnutím televízie myslí, že na Slovensku sme už mali všetko, že už ho nič nemôže prekvapiť.

Oh, sladká nevědomosti...

 

 

Věra Tepličková

Věra Tepličková

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  631
  •  | 
  • Páči sa:  3 103x

V prvom rade som manželka, mama a babička, ktorá nadovšetko miluje svoju úžasnú rodinu. Profesionálne som sociálna pedagogička a vychovávateľka v centre voľného času. Fascinuje ma pozorovať a študovať správanie ľudí, medziľudské vzťahy v rodinách, pátrať po príčinách problémov a hľadať možnosti ich riešenia. Mojim krédom je citát Marca Vitruvia Pollia: Rodičia majú dať deťom na cestu veľkú výbavu, ktorá by pri stroskotaní lode vyplávala spolu s nimi na hladinu. Zoznam autorových rubrík:  LampáreňS politikmi netancujem.Výchova a vzdelávanie inak.Keď už nič, tak rýmy...Zo života ...NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu