Jediná PC hra čo ma baví. A je zadarmo.

Nikdy ma žiadne hry na PC veľmi nelákali, ale našiel som jednu z ktorej som úplne hotový. A dúfam, že ak tu nájdem ďalších hráčov. Je to vlastne obyčajný futbalový manažér, ale nehrá sa proti počítaču ale proti skutočným ľudom na internete a ešte niečo viac.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (19)
Obrázok blogu

Hra je na stránke www.sokker.org. Futbalový manažér spočíva v tom, že dostanem vlastný futbalový klub. S hráčmi, štadiónom, fanúšikmi, trénerom a dorastencami.

A potom už je na mne ako bude klub prosperovať, ako budú hráči trénovať, kupujem a predávam hráčov, robím zostavu na zápasy atd. Toto je v podstate rovnaké ako pri obyčajnom futbalovom manažérovi. Čaro hry spočíva v tom, že hrám skutočnú ligu a pohár. Každú nedeľu je ligový zápas a v stredu pohárový. A nehrám proti klubom za ktoré hrá počítač ale proti klubom ktoré riadia ľudia ako ja. A to je práve super, porovnávať sa s počítačom je dosť nuda, ale hrať proti ďalším milovníkom futbalu je oveľa väčšia sranda. Každý vyhratý zápas teší tak ako keby bol skutočný, vlastne on aj je skutočný akurát sa hrá na nete a nie ihrisku. V lige je 8 klubov, hrá každý s každým doma aj vonku na konci najlepší postupujú vyššie a najhorší zostupujú do nižšej ligy.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Tento online futbalový manažér nie je samozrejme jediný, ale oproti napríklad najslávnejšiemu www.hattrick.org (cca 1mil klubov) má tú výhodu, že môžete sledovať svoje zápasy a vidíte ako vaši hráči behajú po ihrisku, nahrávajú, bránia a dostávajú góly alebo strieľajú góly (v tom lepšom prípade). Super vec je nastavovanie zostavy, podľa toho kde sa nachádza lopta nastavujete rozostavenie hráčov a dávate im pokyny na útočenie, bránenie prípadne striedanie.

A keď kúpite hráča ktorý je rýchly tak pri zápase skutočne vidíte ako behá rýchlejšie ako ostatní.  

Tak dúfam, že to niekoho zaujalo a naše rady sa rozšíria.

Tomáš Benko

Tomáš Benko

Bloger 
  • Počet článkov:  25
  •  | 
  • Páči sa:  0x

autor žije od volieb v roku 2006 v politickej emigrácii, lebo sa už na to nemohol pozerať :( Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
SkryťZatvoriť reklamu