Kým ste snívali, že sa stanete, keď budete veľkí? (fotoblog)

Písmo: A- | A+

Hranie sa na doktora, obchod, alebo jazdiť so sanitkou, či hasičským autom - to jednoducho patrí k detstvu. O akých profesicáh snívajú deti, ktoré nemajú práve jednoduché detstvo?

Sezelina (8): Snívam o tom, že sa stanem lekárkou so špecializáciou na chirurgiu, budem liečiť deti a nebude to stáť veľa peňazí.
Sezelina (8): Snívam o tom, že sa stanem lekárkou so špecializáciou na chirurgiu, budem liečiť deti a nebude to stáť veľa peňazí. (zdroj: © UNICEF DRC/Dubourthoumieu)
Christivie (11): Mojím snom je stať sa kapitánom obrovskej lode na veľké cesty.
Christivie (11): Mojím snom je stať sa kapitánom obrovskej lode na veľké cesty. (zdroj: © UNICEF DRC/Dubourthoumieu)
Percide (10): Chcem sa stať astronautom s cieľom zlepšiť komunikáciu medzi ľuďmi, ktorí idú na Mesiac, a tými, ktorí zostávajú na Zemi.
Percide (10): Chcem sa stať astronautom s cieľom zlepšiť komunikáciu medzi ľuďmi, ktorí idú na Mesiac, a tými, ktorí zostávajú na Zemi. (zdroj: © UNICEF DRC/Dubourthoumieu)
Naomie (12): Budem novinárom, ktorý prepožičia svoj hlas tým, ktorí sa nemôžu vyjadrovať.
Naomie (12): Budem novinárom, ktorý prepožičia svoj hlas tým, ktorí sa nemôžu vyjadrovať. (zdroj: © UNICEF DRC/Dubourthoumieu)
Olga (15): Snívam o tom, že sa stanem odborníčkou na výživu, aby som mohla pomôcť mnohým podvyživeným deťom v mojej provincii.
Olga (15): Snívam o tom, že sa stanem odborníčkou na výživu, aby som mohla pomôcť mnohým podvyživeným deťom v mojej provincii. (zdroj: © UNICEF DRC/Dubourthoumieu)
Lajoie (17): Chcem sa stať profesionálnym tesárom s dobrým menom. Kvalitou svojej práce chcem ukázať, že môžeme uspieť aj napriek strašným útrapám, ktoré si prešli iní mladí ľudia ako ja.
Lajoie (17): Chcem sa stať profesionálnym tesárom s dobrým menom. Kvalitou svojej práce chcem ukázať, že môžeme uspieť aj napriek strašným útrapám, ktoré si prešli iní mladí ľudia ako ja. (zdroj: © UNICEF DRC/Dubourthoumieu)
Elie (11): Chcem sa stať ministrom financií, aby som prispel k zlepšeniu hospodárstva a bol dobrým manažérom.
Elie (11): Chcem sa stať ministrom financií, aby som prispel k zlepšeniu hospodárstva a bol dobrým manažérom. (zdroj: © UNICEF DRC/Dubourthoumieu)
Bravo (10): Vždy som sníval o tom, že sa stanem pilotom, aby som objavil svet.
Bravo (10): Vždy som sníval o tom, že sa stanem pilotom, aby som objavil svet. (zdroj: © UNICEF DRC/Dubourthoumieu)
Ruth (12): Dlhodobo bojujem proti nespravodlivosti. Chcem študovať právo, aby som sa stala skutočnou právničkou.
Ruth (12): Dlhodobo bojujem proti nespravodlivosti. Chcem študovať právo, aby som sa stala skutočnou právničkou. (zdroj: © UNICEF DRC/Dubourthoumieu)

UNICEF pôsobí v 190 krajinách sveta, v najťažších podmienkach a za uplynulých 75 rokov sme zachránili viac detských životov ako ktorákoľvek iná humanitárna organizácia. Veríme, že každé dieťa má dostať šancu, aby využilo svoj potenciál.

Obrázok blogu
Skryť Zatvoriť reklamu