Z denníka šestonedieľky

Polhodinu PO: Lampy zhasli, na pôrodnej sále zavládla znova noc. Pár minút boja o svetlo sveta pre nášho malinkého, trochu kriku, zmätku a už ležím prikrytá a musím! odpočívať povinne dve hodiny, kým ma prevezú na oddelenie šestonedeliek.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Moje šestonedelie však bude trvať len štyri dni, kým sa nevrátim domov, kde musím zapadnúť do kolobehu starostlivosti o ďalšie tri deti...Taký luxus si nemôžem dovoliť. Radšej rýchlo zabudnúť, že by som mala oddychovať, a psychicky sa zaradiť do novej situácie.

O dva týždne:

Som šťastná, keď sa mi podarí umyť sporák so štvordňovými škvrnami. Pozbierať polámané hračky, nájsť dlho hľadané lepidlo, vyvesiť prádlo bez prerušenia. Potom mi pocit uspokojenia pokazí kritika, že dosť často neopravujem výslovnosť staršieho syna...

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

O mesiac:

Dieťa sa najskôr stokrát zobudí, potom ťahá dve hodiny a ja si nezačnem žiadnu prácu, mysliac si, že ma aj tak hneď preruší. A keď sa konečne odvážim a začnem, aj sa tak staneJ Takéto dlhé poobedné vyspávanie však ohrozuje večerný čas oddychu nás rodičov, lebo keď konečne novorodenec zaspí na noc, už by som aspoň na dve hodinky zaľahla rada aj ja.

Nedokončené....

Maria Vadilova

Maria Vadilova

Bloger 
  • Počet článkov:  20
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Život to zariadil nateraz tak, že čím viac rozmýšľam, tým menej píšem...Keď už nebude čas ani rozmýšľať, nech aspoň žiť je čas... Zoznam autorových rubrík:  ZdravieDetiSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu