Za odmenu alebo za trest ?

Je to už dosť dávno, čo nás profesori obdarili výpisom známok,(ktorý mimochodom, ako som sa dozvedela, je vraj zakázaný a majú sa vydávať normálne polročné vysvedčenia) ale to je teraz jedno. Mám v živej pamäti, ako sme od nich ešte k výpisu známok dostali malý darček alebo skôr trest ? To čo sa odohrávalo za dverami Jumbo centra 31. januára bolo šokujúce nie len pre nás, ale aj pre niektorých profesorov.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

 

Keď sme sa mali týždeň pred polročnými výsledkami pozbierať po 50 korún a bolo nám povedané, že ideme do divadla, bola som nadšená. Posledný krát, keď sme boli v divadle to bolo pekné a poučné predstavenie. No hlavne zábavné. Úsmev mi z tváre zmizol vtedy , keď sme sa deň pred vysvedčením dozvedeli, že nejdeme do divadla,(ako nám bolo povedané) ale do Jumba. Bol to šok. Vytiahnuté slávnostné oblečenie sme vopchali späť do skrine, až na zopár jedincov.

V deň D sme sa okolo pol desiatej vybrali do budovy B. Ešte sme nevedeli čo nás čaká, preto sme si sadli pomerne dopredu, aby sme dobre videli. Keď vyšla na javisko prvá postava- muž s gitarou v ruke, boli sme šokovaní. To sme ale netušili, čo nás čaká ďalej. Skoro všetci, máme v živej pamäti spev tejto osoby, ktorý nebol ani príjemný ani poučný a nebyť jeho, mohlo to byť o tri štvrtiny kratšie a možno aj celkom zaujímavé. Dvojica chlapec - dievča, bola v programe stále vítaná. Tá totiž nielen pobavila, ale najmä zaujala časť mužského publika, čo vlastne spôsobovalo prebudenie takmer celej sály budovy B.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Pointa celého predstavenia mala byť asi tá, že drogy sú zlé. Neviem prečo, ale trochu sa mi zdalo, že tam bolo aj zhadzovanie profesorov a možno tak trochu aj jemne povedané, keď chceš, droguj, nikto ti to nemôže zakázať.

Takže si to zhrnieme. Pre nás maturantov, by bolo asi lepšie učiť sa. No, a vy ostatní neviem, vyberte si sami. A ešte čosi. Keďže sa riadim heslom : „Za všetko môže Fico!" , tak vám chcem oznámiť, že pre tento krát nezlyhal učiteľský faktor, ale za toto škandalózne ukončenie prvého polroku môže Fico! Preto milí prváci a tí, čo sa rozhodnete pobudnúť tu dlhšie ako je nutné, si pomaly zvykajte na takéto nevydarené fóry od vedenia školy, teda pardon od Fica.

Michaela Vagnerová

Michaela Vagnerová

Bloger 
  • Počet článkov:  60
  •  | 
  • Páči sa:  0x

neriadená strela :D Anketa od BlueBoard.cz Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáMoje kecyMy life na výškeMôj názor na...Malý umelec =DPoviedky....dá sa to tak nazvaFotečky všeličohoŠtúrovo pero 2006Len takBásničky

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu