Zbohom pseudonym

Nepáči sa mi, že píšeš pod pseudonymom. Spomínaš Klárku a Petra a pritom to nie sme my. To je bežná reakcia môjho manžela, keď si prečíta nejaký môj nový článok. A má pravdu.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Dôvody prečo som začala písať anonymne pominuli.

Začala som písať o svojej tajnej láske k žene, ktorá ma napokon zradila. Prestalo to fungovať a ja som zistila, že žena, ktorú som od svojich desiatich rokov milovala, vlastne neexistuje. Keď sa naši rozviedli, cítila som sa sama a nechápaná, ona mi vtedy pomohla.

Narodenie mojej dcérky neprebiehalo bez problémov. Teda pôrod bol absolútne v pohode, ale potom nastúpila laktačná depresia, z ktorej sa spamätávam dodnes. Začiatkom roka som sa po čase opäť stretla s Vanesou a keďže som sa znovu cítila sama a nepochopená, hľadala som pochopenie u nej. Myslela som si, že som ho aj našla, zabudla som na manžela, na naše nezhody, na svoju únavu a beznádej. Potrebovala som všetko dostať zo seba a začala som písať. Nechcela som však, aby sa to dozvedel manžel a moja rodina. Nechcela som im ublížiť. Preto ten pseudonym.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Napokon som predsa len ublížila, no našťastie sme už všetko vyriešili. Vanesa si žije svoj život a my žijeme ten svoj.

Tento článok je posledný, ktorý píšem ako Laura Vanesa. Už nemám dôvod skrývať sa, chcem písať otvorene. Verím, že tí, ktorých som zaujala, si ma nájdu :-).

Veľa šťastia všetkým. l.o.

Laura Vanesa

Laura Vanesa

Bloger 
  • Počet článkov:  15
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Milujem a som milovaná. Som matka, manželka, priateľka, dcéra, vnučka,... Zoznam autorových rubrík:  Materstvo a dieťaVeci rodinnéPostrehyVeci pracovnéOčami marketingu

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
SkryťZatvoriť reklamu