Začiatok, koniec a 2 weby

Moja rozlúčka so SME blogom a pozvánka do fantasknej krajiny kde jednorožce majú fialové hrivy. Trollova jaskyňa inclusive! :)

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Moji drahí čitatelia J Asi ste si všimli, že frekvencia môjho písania je úplne tragická, a teda že nepíšem takmer vôbec. Čo sa deje? No nič, nejako ma zaseklo a už neodseklo J Riešila som pomedzi svoje nepísanie všeličo... frajera, rodinu, prácu, iné webové projekty... a práve tie by som vám ešte pred definitívnou rozlúčkou chcela predstaviť, možno niekoho z vás zaujmú. Takže čo som spáchala?

Obrázok blogu


Už dlho som mala v pláne trochu „spozitívniť“ slovenský internet a myslím, že sa to vcelku podarilo. Dobré skutky nie sú spravodajstvom o tom, čo dobrého sa vo svete stalo ,sú to autentické príbehy ľudí, ktorí urobili pre niekoho niečo dobré, alebo naopak – ktorí dostali nezištnú pomoc. Stránka ešte nemá ani mesiac, je teda dosť nová, no už teraz by som vám rada dala do pozornosti príbehy:

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Som vďačný

Děda a nanuk

Nová tradícia

Karmické 4 eurá

Nota Bene teta

Ak vás web oslovil, nájdete ho aj na FacebookuTwitteri (a budete vždy vedieť, keď niekto pridá niečo nové). Môj osobný postreh, ak smiem... keď som web spustila, rozposlala som link kamošom, ktorých som poprosila, aby tam pridali nejaký svoj vlastný dobrý skutok (nielen kvôli tomu, aby sa stránka trochu zaplnila, ale bolo treba trochu otestovať funkcionalitu, tentokrát už naostro).

Jeden po druhom kamoši zdesene zisťovali, že hoci si o sebe myslia, že sú dobrí ľudia, v podstate nič nezištné alebo dobré nerobia. Niektorí z nich z toho išli priamo do depky, niektorí si povedali, že to musia zmeniť a niektorí prehodnotili svoj názor na seba samých. Každopádne to bolo zaujímavé sledovať...

SkryťVypnúť reklamu

Ah a ešte jedna vec. Web je 100%-ne nekomerčný, neziskový a nezávislý (a pre mňa stratový, ale nevadí J). Ak preto máte akúkoľvek možnosť dať o ňom vedieť iným ľuďom, prosím urobte to. Nech nečítame na webe samé negatívnosti, škandály a tragédie... ďakujem!

Tak a teraz k tomu „začiatku“. Hoci s blogovaním na SME končím, rozhodne nemám v pláne prestať úplne písať. Som nekonečne vďačná ľuďom, ktorí rozbehli tento skvelý projekt, no pre mňa nastal čas presťahovať sa „do vlastného“.

A čo by to bol za blog bez nejakého brázka J

Obrázok blogu


Táto krajina nemá meno, je v nej len jedna vežička, pár jednorožcov, rieka a za ňou trollova jaskyňa. A moje kvákanie o všeličom J Pozývam vás na čajík, už aj na hudbu a video (blog má pekne vyriešené embedovanie videí z youtube, takže ak nájdem nejaké, ktoré naozaj stojí za to, bude tam!), obrázky, citáty a to všetko preosiate cez poriadne krutý filter. Hlavné témy sú „bádanie“ (napríklad zdravšia strava, kozmetika), knihy (recenzie), a to zďaleka nie len zo žánrov fantasy a sci-fi. Ďalšie veci o mne a o novom blogu (prečo, načo, o čom atď) sa dozviete v úvodnom článočku s názvom

SkryťVypnúť reklamu

Use spell: Resurrection on Elfka.

Tak. Toto je koniec môjho pôsobenia na jednom blogu a začiatok pôsobenia na druhom. Tešilo ma, dúfam, že aj vás a určite sa ešte čítame.

Dovidopo everyone! ;D U

Veronika Senková

Veronika Senková

Bloger 
  • Počet článkov:  85
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Dôverčivá mladá študentská duša so starosvetským citom pre krásu a spravodlivosť. V duchu výroku "Hodně čti, piš, přemýšlej, aby ses uměl vyjádřit až budeš chtít." sa snažím veľa čítať a odteraz už aj hádam čo najviac písať. Zoznam autorových rubrík:  Mytológia ála Celtic~Musique~.::Fantazmagorónne::.Dve besné a čo sa pridáÚvahyTolkienPoéseŠkolaHerný kolotočObrazy a grafikyKOMIXNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
SkryťZatvoriť reklamu