Je 10 úmrtí na rakovinu hodných aspoň jedného úmrtia na Covid 19?

Resp. koľko násobne viac ľudí musí zomierať na rakovinu a ostatné civilizačné ochorenia,

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

aby zasluhovali, alebo si vyslúžili, nie že 10 percentnú (lebo to je v dnešných časoch nemysliteľné), ale aspoň úbohé 1 percento tej pozornosti, ktorú mienkotvorné médiá venujú covidu a propagácii očkovania na túto chorobu?

Je to 1.000 násobok, 100 násobok, alebo nebodaj bude stačiť len 50 násobok?... Lebo dnes je to mnohonásobne viac a aj ak to nestačí.

Nehovoriac ešte o obrovských sumách peňazí, ktoré sa v tom točia a naše nemocnice napriek tomu vraj majú obrovský problém zakúpiť pár umelých pľúcnych ventilátorov navyše. Veď za tie peniaze, čo sa v tomto covidovom kolotoči nezmyselne minuli, nehovoriac o silne prehnaných covid opatreniach vďaka ktorým skrachovalo množstvo malých a menších podnikateľov a množstvo ľudí tým prišlo o prácu) sa dala postaviť minimálne jedna nová nemocnica a zvýšiť platy sestričkám a lekárom tak, aby mali motiváciu pracovať na Slovensku, nie  v Rakúsku a pod. Každý deň počúvame ako nemocnice kolabujú (samozrejme kvôli nezaočkovaným dezolátom...). Ale na rozdávanie napr. nehoráznych výhier v očkovacej lotérii sa peniaze samozrejme našli veľmi ľahko. Neverím, že toto nevidia všetci covidoví lekári. No napriek tomu do TV správ sa vždy vyberú takí, ktorí tieto veci nemajú problém zamlčať a tak sa ľahšie môže hodiť vina za tento stav na nezaočkovaných, čo samozrejme vyhovuje výrobcom a propagátorom vakcín.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ak by prevencii rakoviny, hoci „len“ rakoviny hrubého čreva, pri ktorej Slovensko patrí medzi svetových lídrov, čo sa týka veľmi vysokého počtu ľudí, ktorí na túto chorobu u nás každý rok zomierajú, a zomiera na ňu každoročne o dosť viac ľudí ako zomiera na covid, teda výlučne iba na covid (nie s covidom), médiá venovali aspoň to úbohé 1 percento tej pozornosti, ktorú venujú covidu a propagácii očkovania na covid,

mohlo by to aj pri tomto nízkom percente zachrániť podľa môjho názoru ešte viac životov ako údajne zachránia všetky vakcíny na covid dohromady. Stačí si len spraviť porovnanie u krajín, ktoré majú 70 - 80 percentnú, niektoré aj vyššiu zaočkovaosť, koľko ľudí tam na covid zomiera dnes a koľko tam zomieralo minulého roku, keď zaočkovanosť bola výrazne nižšia. Vaxeri: Naozaj je v tomto zásadný rozdiel???

Skryť Vypnúť reklamu

A prezradíte konečne, kde je tá štatistická hranica, pri ktorej by ste boli schopní povedať, že vakcíny nie sú tak účinné, ako ste tomu spočiatku verili? Koľko percent zaočkovaných musí byť v nemocniciach hospitalizovaných na covid, aby ste o účinnosti mohli začať pochybovať?

A to sme len u rakoviny hrubého čreva, nespomínajúc ostané druhy rakoviny a ostatné druhy civilizačných chorôb, na ktoré zomiera denne oveľa viac ľudí ako na C-19. No napriek tomu sa všetko točí okolo covidu až človek nadobúda dojem, že iné choroby vymizli a keď sa zachránime pred covidom, samozrejme očkovaním..., tak na nič iné už zomrieť nemôžeme...

Skryť Vypnúť reklamu

Nech je venovaná pozornosť aj covidu, ale nech je tá pozornosť vyvážená, nech to nie je 0,0001 ku 100! Veď to je choré. A neviem či je to vôbec liečiteľné; ten zvrátený prístup.   

A AK NEMOCNICE KOLABUJÚ, TAK TO NIE JE KVôLI NEZAOČKOVANÝM

a dokonca ani kvôli covidu. Veď väčšinu, alebo dokonca drvivú väčšinu pacientov nemocníc tvoria ľudia trpiaci na civilizačné onemocnenia, A civilizačným onemocneniam sa dá, nehovorím že v každom jednom prípade, ale vo väčšine, úspešne a pomerne ľahko predchádzať. Lenže to by politikom muselo záležať na zdraví obyvateľstva. Ich záchvaty starostlivosti v súvislosti s covidom sú do najväčšej miery divadlom, pokrytectvom. Prečo si to dovolím tvrdiť zdôvodňujem v odkazoch pod článkom.

Skryť Vypnúť reklamu

A k tomu ešte treba pripomenúť slová najväčšieho poradcu vlády SR na covid 19 - profesora Krčméryho z marca! 2020!:

„Tak tuná môžem povedať len samé dobré správy. Prvá dobrá správa je, že už teraz máme lieky, ktoré účinkujú na koronavírus. My nemáme lieky, ktoré sú licencované, ktoré sú registrované, ale to je otázka administratívno-technicko-byrokratická. Máme lieky, o ktorých sa vie a sú štúdie z Čínskej republiky, už hotové publikované, opäť mnohé európske autority ich ignorujú, pretože všetko, to čo je z Východu, je problém, spochybnené a zlé. Sú tri..  a ja verím, lebo však Nobelova cena, teraz posledná bola v Číne, za liek artemisinin, ktorý stále nie je neregistrovaný v Spojených štátoch, takže americkú byrokraciu nepresvedčí ani to, že tá vynálezkyňa lieku, ktorá za prírodný čínsky liek pre tradičnú čínsku medicínu dostala Nobelovu cenu, ani to nepresvedčilo, aby tento liek Spojených štátov zlegalizovali.“

Poznáte nejaké mienkotvorné médium, ktoré by na túto zásadnú vec poukázalo aspoň raz??? A prečo na to nepoukazujú členovia našej vlády ak im tak veľmi ide o záchranu životov???

Minimálne výrobcom vakcín a mienkotvorným médiám tento chorý súčasný stav veľmi, veľmi vyhovuje.

A tak minimálne pre to, čo som v článku uviedol, si dovolím tvrdiť, že v tejto zvrátenej dobe ani 10 úmrtí na rakovinu nie je hodných jedného úmrtia na covid.

Doplnené 21.11.21:

Akurát včera, vo večerných správach TV Markíza bol cca (až) 2 minútový príspevok o tom, ako sa Slováci nestarajú o svoje zdravie, kde bolo okrem iného konštatované, ako civilizačné ochorenia, ako obezita, vysoký krvný tlak, cukrovka atď. "priťahujú" aj ochorenie na covid - 19, a že ak by bola k tomuto problému osveta, a úprava legislatívy, tak potom by sa takto mohlo na Slovensku zachrániť až 5.000 ľudských životov.

Po 32 rokoch mašírovania k demokracii sme sa ocitli v tom, čomu Karel Kryl hovoril demokratúra. V rôznych médiách vidíte jasnú cenzúru názorov, skresľovanie situácie, podsúvanie ,faktov‘, ktoré sú vymyslené, oklieštené alebo sú tak ,nasvietené‘, aby to vyzeralo, že sa tu deje niečo strašného, a že nás zachránia iba vakcíny..., hovorí český vakcinológ, imunológ, farmakológ, organizátor celého radu medzinárodných konferencií, prof. RNDr. Jaroslav Turánek, CSc., DSc.

Pozornosť si zasluhuje tiež jeho vyjadrenie k možnosti slobodného šírenia vedeckých názorov, dá sa vidieť paralela aj so situáciou na Slovensku: „Väčšina vedcov mlčí, ale majú podobný názor ako ja. A potom je tam niekoľko protagonistov, ktorí – neviem z akého dôvodu sa k tomu prepožičali – sa k tomu neustále vyslovujú a potom to vyzerá, ako keby väčšina vedeckej obce mala tento názor. Ministerstvo sa obhajuje tým, že majú panel odborníkov, lenže keď sa na nich pozriete, zistíte, že ani jeden z nich nie je odborníkom v danej oblasti. To neznamená, že nie sú odborníkmi v inej oblasti, ale v danej oblasti odborníkmi nie sú. A ich názory sú vydávané za jediné správne, podľa ktorých si ministerstvo v podstate ospravedlňuje a zdôvodňuje svoje kroky. A keď im to správny súd zakáže, tak oni to nerešpektujú. Kam sme to došli?“ pýta sa Turánek.

Tak, a teraz hor sa „googliť“ a pátrať, či sa na toho „experta“... na internete niečo negatívne nenájde, aby sme takého mudrlanta tu mohli čo najskôr pre jeho nepohodlné kecy slovne povesiť.     

Súvisiace články:

Takže hlavnému hygienikovi a premiérovi SR ide o naše zdravie. . .

A prečo nezakážete aj autá, alkohol, bielu múku, biely cukor, vyprážané, bravčové?

Korona slepota & Otázky, na ktoré pán premiér nemá odpovede

Marcel Burkert

Marcel Burkert

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  394
  •  | 
  • Páči sa:  38x

Aj v slobodných krajinách sa kritika nemenovanej totalitnej ideológie, známej najmä pod menom "mierumilovné náboženstvo", stáva nežiaducou. Automaticky sa označuje za prejav náboženskej neznášanlivosti, aj keď kritika veci a nenávisť voči ľuďom sú dve rozdielne veci. Nehovoriac o tom, že o náboženstvo v tomto prípade z najväčšej časti obsahu jeho svätej knihy preukázateľne ani nejde. Za takú kritiku však môžu pykať dokonca aj obyčajné cestopisné články - nevyberavým mimovýberovým filtrovaním; ak ich napísal kritik. Podobne je to aj s inými nepohodlnými názormi, napr. tými, ktoré hovoria o možných duchovných príčinách rakoviny a predpokladoch jej úspešnej liečby. Takéto názory vraj ohrozujú spoločnosť; pričom ich ešte nikto nedokázal ani len vecne spochybniť. Takéto, a aj iné prirodzené veci, sa v našej krajine prestávajú tolerovať. Našťastie ešte stále existujú médiá, ktorých sa to netýka. A preto stále blogujem; prevažne inde. Zoznam autorových rubrík:  Duchovné otázkyRómska otázkaMuž a ženaŠkolstvo a výchovaIslam a zahraničná politikaIslam odkazy 30.4.2019Polícia s.r.o. pátraSpravodlivosť & NesúdnosťMarenie výkonu cestnýchkontrolOchrana prírodyEnvironmentálna kriminalitaRusofilom a socialistomNadávať na USAPolitika a spoločnosťZdravieEkonomikaDúbravka, BratislavskoPotulky D. Kobylou a okolímPotulky BratislavouPotulky Slovenskom a ČRPotulky RakúskomPotulky EurópouPotulky IslandomPotulky USAPotulky Afrikou a ÁziouMaratóny experimenty 1992-2009Šport inakVýroky na zamyslenie 2/2016Covid

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu