Milujem Ťa, lebo celý vesmír sa spojil, aby som Ťa stretol

Celkom že originálne slová, čo by mohol povedať niekto, kto niekoho ľúbi, komu sa niekto páči, alebo čo by si mohol len pomyslieť pri pohľade na niekoho, kto ho zaujal=) Sú to iba okopírované vety a myšlienky niekoho iného, a ja pravdaže uvediem zdroj.. Títo ľudia, aj keď práve nepísali o objekte svojho záujmu, museli mať veľmi radi..

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Milujem Ťa, lebo celý vesmír sa spojil, aby som Ťa stretol(P. Coelho)- Za najkrajší citát o láske považujem nadpis, tohto "svojho" článku, myšlienku od Paula Coelha, ktorý v diele Alchymista rozvrhol myšlienku, že každý máme svoj osobný príbeh a naplniť ho je našou jedinou povinnosťou. Všetko je jedno, a keď niečo naozaj chceme, celý vesmír sa spojí, aby sme to dosiahli, pretože život chce, aby sme prežili svoj osobný príbeh. Zakomponovať do toho aj myšlienku na svoju druhú polovičku je úžasné, lebo však kde by sme boli bez lásky. Aj keď niekto z vášho života odíde a je súčasťou Vášho osobného príbehu, jedného dňa sa iste vráti....

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Nepovedala nič, iba sa usmiala. Neviem ako vyzerala, ale ten úsmev by som vedel aj nakresliť (P. Vilikovský)

Mala džínsy, tričko, nijaký mejkap. Ćierne vlasy si stiahla vzadu do vrkoča. Ale na to nikto nenaletel...Všetko na nej bolo dokonalé. (E. Segal)

V jej hlase bolo cítiť stopy neistoty. Prvý raz som cítil, že pod tým dokonalým zovňajškom z času na čas preblesknú svätojánske mušky pochybností. Poznanie, že je ľudskou bytosťou, bolo príjemné. (E. Segal)

„Prečo si sa vlastne zaľúbil do prostitútky?"

„Myslím, že to bolo preto, lebo som vedel, že tvoje telo nikdy nebude len moje. Musel som sa teda zamerať na dobytie tvojej duše." ( voľný preklad Coelho)

Skryť Vypnúť reklamu

Keby som našla v jeho denníku z tých čias zápis: Takmer som sa zaľúbil, povedala by som si: „Nikdy som si neželala viac. On si však denník nikdy nepísal." (Vilikovský)

„ Fíha, neviem... bozkávala som sa asi so 17 ľudmi."

„Hm...Vždy som mal rád číslo 18. =)" (voľný preklad od A. de Bottona)

„ Ak by sa jeho gény už mali vytratiť zo sveta, začalo by to byť smutné miesto. To na priblíženie, aký bol úžasný..." ( voľný preklad H. Murakami)

„Idem sa sťahovať. Budem platiť o dosť viac, ale budem to mať aspoň bližšie do práce."

„To bude strašné, už len tá myšlienka, že budeš bývať tak ďaleko odo mňa...."

„Naozaj to tak cítiš?"

Skryť Vypnúť reklamu

„Jasné, mám si vytrhnúť srdce a ukázať ti ho?" (voľný preklad H. Murakami)

To je jedno, čo si vyberieš. Nech sa vydáš po ktorejkoľvek z tých ciest, ja budem kráčať s Tebou a náš osud bude jeden. (J.R.R. Tolkien)

Možno je lepšie nepovedať, čo si želáš, ak to nemôžeš mať...Ale ja by som chcela aj tak Teba...=) Aaaa toto som konečne povedala len ja =)

Edita Vyšná

Edita Vyšná

Bloger 
  • Počet článkov:  143
  •  | 
  • Páči sa:  0x

rada píšem.. o veciach, ktoré ma zaujali, oslovili, nahnevali. neznamená to, že to bude niekto ďalší považovať za hodné opisu;) ..na nič nekandidujem, iba by som bola ozaj rada, aby tí, ktorí kandidujú a budú zvolení, získali daný post pre to, lebo to nie sú zlodeji a skorumpované indivíduá, a nie pre to, lebo nimi sú a klamú až moc dobre.preto niektoré tak ladené články. Zoznam autorových rubrík:  envirorozjímanieUSAšportBruselSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu