reklama

Hlavne nech to búcha a horí

Zdá sa, že stále existuje skupina ľudí, ktorá Nový rok bez pyrotechniky privítať nevie.

Hlavne nech to búcha a horí
Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Pyrotechnika i delobuchy sú v Bratislave zakázané celý rok. Silvester nie je výnimkou. Trpia nielen zvieratá, ale aj ľudia. Pár krát mi už buchol delobuch pri hlave a myslím, že bez tohto zážitku sa dá zaobísť. Zdá sa však, že stále existuje skupina ľudí, ktorá Nový rok bez pyrotechniky privítať nevie. Chápem, starý rok treba poriadne vystrašiť a odplašiť. Nech už ide kade ľahšie!

Tento rok ohňová šou nadobudla nové dimenzie. Niekto podpálil kontajner pri našom dome. Taký, kde sme vyhadzovali papier a dúfali v jeho druhý život po recyklácii. Ako to dopadlo, si môžete pozrieť na obrázku. Kontajner zhorel skoro celý a s ním aj kus asfaltovej cesty. Normálne tam ostali diery.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Pri tejto príležitosti som si spomenul na prevádzkara v jednom nízkotatranskom hoteli. Vravel mi, že u nich na Silvestra sa teda dejú veci! Prídu zámožní hostia a rozbijú poháre, taniere, ba aj celý bar. Potom nechajú vyčísliť škody (v tisícoch eur) a všetko to na Nový rok vzorne uhradia. Takto sa to opakuje každý rok.

Keď sa oslavuje, nech to búcha a horí!

Toto zostalo z kontajnera po silvestrovskej noci
Toto zostalo z kontajnera po silvestrovskej noci 

Oheň zanechal v asfalte diery
Oheň zanechal v asfalte diery 
Michal Feik

Michal Feik

Bloger 
  • Počet článkov:  85
  •  | 
  • Páči sa:  143x

Propagujem zdravý životný štýl od ekologickej dopravy až po zdravé potraviny. Chodím po svete s otvorenými očami, hľadám inšpirácie a snažím sa ich pretaviť do bežného života aj u nás. Venujem sa najmä komunikácii s médiami a marketingu. Zoznam autorových rubrík:  Zdravé potravinyKultúraCyklodopravaŽivotné prostredieDopravaNázoryCestovanieSamosprávaSpoločnosť

Prémioví blogeri

reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu