Si nevolič? Rozhodneš o voľbách

Tvoji kolegovia nevoliči prevalcovali eurovoľby aj voľby do VÚC. Môžete to urobiť aj v sobotu v parlamentných voľbách.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (7)

Ty a tvoji kolegovia nevoliči tvoríte 40 % obyvateľstva pri parlamentných voľbách. Keby ste založili stranu, suverénne vyhráte voľby. Nevoliči majú veľkú silu – o eurovoľbách a župných voľbách rozhodli práve oni – dlhoroční nevoliči, ktorí zmenili názor a išli hlasovať. Vďaka nim narástla účasť v eurovoľbách skoro dvojnásobne.

A ako rozhodneš tie voľby?

1. Ostaneš sedieť doma a necháš vyhrať mafiu.

2. Pôjdeš voliť a vyberieš si jednu zo strán.

Rovno sa priznám, že ja som zo SaS. Ale nemusíš voliť práve SaS. Máš tu KDH, Za ľudí, OĽaNO či PS/Spolu. V SaS máme najlepší program. Hlavne v kľúčových oblastiach ako školstvo, zdravotníctvo a boj proti korupcii. Ale pokojne si vyber iné strany. Vyber si niekoho, kto ti najviac sedí. Ak to nevieš, vyklikaj si to za 2 minúty tu.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A nie, nepomôžeš si volením Kotlebu. Jeho program je jedna A4 s desiatimi sľubmi. Ešte aj tvoj sloh z deviatej triedy je kvalitnejšie čítanie. Tvrdí, že chce ísť proti zlodejom, ale hlasuje so Smerom, neodhalil jedinú kauzu tejto vlády a v politike neurobil nič. Sľubuje nezmysly, ktoré by mal vyvrátiť aj stredoškolák, ktorý dával pozor na ekonómii.

Nie, nenájdeš tvoju na 100 % vysnívanú ideálnu stranu. To nenájde nikto. Väčšia šanca je, že prehovoríš babku, že nie si hladný a stretneš jednorožca v ten istý deň. Ale vždy vieš nájsť stranu alebo kandidátov, ktorí sú najbližšie k tvojim predstavám o správne fungujúcej krajine.

Skryť Vypnúť reklamu

Pozdravuje ťa Braňo Gröhling zo SaS.

Branislav Gröhling

Branislav Gröhling

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  100
  •  | 
  • Páči sa:  3x

10 rokov som robil školenia na stredných odborných školách a prepájal ich s praxou. Snažím sa školstvo zlepšiť a v Bratislavskom kraji som ako poradca župana urobil „malú reformu školstva.“Som poslanec NR SR za SaS.Podporte ma na www.facebook.com/branislav.grohlingViac o mne na stránke www.grohling.sk Zoznam autorových rubrík:  školstvoNezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu