idem spať, ahoj.

vies o tom,že ja uz sa bojim ti hocico povedat,lebo miesto toho co som ti zatial vzdy chcela povedat som povedala uplny opak.aj ked som nechcela...to znamena... pre vysvetlenie, ze x krat som chcela napisat ustretove veci, ale vyslo to uplne naopak Inými slovami, cesta ako začať hovoriť o minulosti s pokusom povedať prepač. Messenger je na to celkom dobrý prostriedok. Napíšete veci, ktoré chcete povedať už dávno, ale nenájdete odvahu. No dnes to bolo nejaké iné.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (10)

nastala dlha odmlka...a tak Tereza pokračovala:

boze preco v poslednej dobe mam pocit ze sa vkuse pri konverzacii s chlapmi bavim sama zo sebou?

znova ticho...

po chvili odpisal...

hm no nic teda,idem spat.

Ostala civieť na obrazovku a nechcelo sa jej to normálne veriť. Pomyslela si, že buď sú všetci muži takí nechápavý, alebo len tento...Chcela mu na to niečo ešte odpísať, no jediné čo sa zobrazilo bolo:

Marek sa zdá byť offline. Odoslané správy sa doručia, keď sa znova prihlási.

Myslela,že sa jej sníva...Bolo to už dávno čo sa odvážila povedať niečo z minulosti, čo vážne ľutovala. A on to zabije jednou vetou... Jednou jedinou. A vtedy to všetko pochopila. Bol koniec...Obliekla si kabát, a vyšla na záhradu. Nezvykla fajčiť, no teraz to vážne potrebovala. Sama v celom dome, tmavom a studenom a okolo úplné ticho. Rozmýšľala, čo asi tak urobí. Pomyslela si,že by možno mala ísť niekam veľmi ďaleko, nech ho nemá na očiach. Po líci jej stekala malá slza a v hlave jej hučalo. Bolo to prvý krát, čo sa k nej takto zachoval, aj keď to bolo už veľmi dávno čo jej povedal milé slovo.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Otvorila mail a našla v ňom staré správy...

mam ta straaaaaaaasne rad. vies o tom? cmuk.

Bolo ich tam veľa, no na viacej z nich už nemala silu.

Chytila pero a papier a začala písať:

Spravila som v živote veľa chýb. Ale ty si bol tá najväčšia. To, že som stretla práve teba, bolo to najhoršie čo sa mi mohlo stať, pretože sa topím v celom našom divnom vzťahu, ktorý vlastne ani nikdy neexistoval. Rezignoval si. A to ja neznesiem. Preto som sa rozhodla takto. Inak to nešlo. Prepáč. Stále ťa ľúbim. Zbohom T.

Zavolala ešte rodičom, povedala, že ich veľmi ľúbi, potom vzala lieky a fľašu, a pomaly, so strachom a pocitom, žemožno už konečne bude slobodná, ich zapila vodkou. Ľahla si a modlila sa...a pomaly zatvorila oči. Už navždy...a to všetko kvôli jednej vete: Idem spať, ahoj.

zuzana hanzelova

zuzana hanzelova

Bloger 
  • Počet článkov:  129
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Verejnoprávna novinárka, žena, dcéra, priateľka a občas aj nepriateľka. Zoznam autorových rubrík:  poviedkylove is in the airživot blondínky/bratislavčankyspoločnosť je...moje myšlienkySúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
SkryťZatvoriť reklamu