Neokomunistická črieda potkanov v strane hlasosmer likviduje Slovensko

Aby bolo jasné. KGB je významnou inšpiráciou strany hlasosmer a určuje stratégiu likvidácie Slovenska.

Neokomunistická  črieda potkanov v strane hlasosmer likviduje Slovensko
Neokomunisti (Zdroj: FB)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

( Tento blog bol vytvorený ako zrkadlová odpoveď na blog súdruha Roberta F. - Sorosová črieda prasiat v denníku SME likviduje demokraciu. Blog bol stiahnutý z titulky alebo posunutý niekde do neznáma. Škoda. SME mohlo demonštrovať ako uvažuje najväčší chrapúň v republike. Nesmieme sa báť aj sprostých článkov. Len to nás posunie dopredu a k radikálnej zmene.)

Nepochybujem ani sekundu, že rozkaz je jasný. Slovensko musí byť vývojovo zabrzdené a likvidované. Nie je to veľmi originálne, ale každý kto má odvahu navštíviť bádateľňu ÚPN, tak sa dozvie, že hlasosmer nikdy nebol žiadna SD, ale je to čistokrvná komunistická strana. Každý kto číta a počúva medzi riadkami vie, že nejde o nič iné len o vytvorenie paralelného štátu našich ľudí. S charakteristickým bónusom, braním pravidelných desiatkov, ktoré produkuje národne hospodárstvo.......

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Mohol by som hádzať slamu na hnoj, ale nemám čas a pozdravujem súdruha Fica aj s jeho politbyrami a zväzáčikmi. Aj jeho džipíka, hanbu justície, ktorý bol strategicky vyslaný do Moskvy, aby sa inšpiroval v najhybridnejšom štáte sveta a aby vedel ako pokračovať v čistení hlasosmeráckych káuz, pretože keby navštívil EU prokurátorku Lauru Kövesi , tak celá strana maznáčikov by putovalo tam kde viac ako 40 straníckych nominantov hlasosmeru. Čiže Leopoldov a Ilava.

A ešte jedna otázočka súdruženko. Ako teda fungovali finančné toky na Súmračnú o ktorých hovorí súdruh Kaliňák?

"NEJAKO SA TERAZ SNAŽIA DOSTAŤ, AKO SA TIE PENIAZE PREPRACOVALI K NÁM. TO SI NEVIEM DOBRE PREDSTAVIŤ. ALE KEĎ VIDÍM, ČO MÁ NORO (BÖDÖR) V DOBYTKÁROVI, TAK BOJÍM SA, ŽE TO MOŽNÉ JE," HOVORÍ KALIŇÁK.

SkryťVypnúť reklamu

Celé Slovensko ďakuje za vysvetlenie. Konečne nám bude jasné prečo vás netrápi krádež týždňového vreckového z vašej kancelárie. Ono je v podstate zaujímavé, že ste si to pri tých miliardových tuneloch všimol.

Peter Kollega

Peter Kollega

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  100
  •  | 
  • Páči sa:  321x

Kto chce žiť v reálnom svete, musí najskôr veriť v niečo naprosto nereálneho. Nikto nikomu nemôže dopredu zaručiť napríklad to, že pravda skutočne zvíťazí, ale napriek tomu má zmysel chovať sa, ako by to tak bolo. Len idealizmus dá životu smer a program, bez ktorého sa existencia zvrhne v nekonečné provizórium prežívania. Zoznam autorových rubrík:  Korunkové výletyAntihitlerA za 5 sekúnd 12Systém štátnej kriminalityHľadajme riešeniaČervené banányScifi talesUpsidedownov syndróm

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

63 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu