Keby tam bol Pálffy...

Dnes som pri pozerani hokeja začula jednu zaujímavú myšlienku o tom, že keby tam bol Pálffy, tak by to bolo lepšie.  Pri výkone našich hokejistov sa mi stalo, že som sa nad tou myšlienkou o Pálffym pozastavila a hokej už nesledovala.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Nie je to tak dávno, keď Pálffy hľadel na mňa z mnohých titulných strán rôznych bulvárnych, aj nebulvárnych periodík. Pálffy sa vykašľal na reprezentáciu, Pálffy nepríde, Pálffy toto, Pálffy tamto...Podľa môjho názoru má Pálffy za hokejovú reprezentáciu už svoje hodiny odkorčuľované. Klobúk dole predtým, čo stvára na našich klziskách, avšak on je asi ten najposlednejsší, kto by mal za našu reprezentáciu na tohtoročných majstrovstvách hrať. On si už svoju povinnosť splnil, na rade sú ďaľší. Pálffy nemal problém reprezenotvať Slovensko v časoch, keď to bola ešte česť. Nevidím dôvod, aby nás teraz zachraňoval preto, lebo zrazu majú všetci nejaké problémy.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

To neznamená, že keď Hašek už 3x skončil a zakaždým sa vráti, že tak budú robiť aj iní hokejisti. Pálffy svoje slovo o tom, že s reprezentáciou skončil dodržal, avšak nedodržali ho tí, ktorí povedali, že ak sa ich tím neprebojuje do ďalšieho kola play - off NHL, tak prídu...

Lucia Lesayová

Lucia Lesayová

Bloger 
  • Počet článkov:  27
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som človek, ktorý sa snaží žiť naplno:) Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
SkryťZatvoriť reklamu