Mysli a zbohatni

Využite viac ako 20-ročnú prácu Napoleona Hilla k dosiahnutiu vytúženého bohatstva a osobného úspechu. Inšpirujte sa jeho dielom Mysli a zbohatni a dosiahnite svoje maximum. Všetko máte vo svojich rukách a len Vy rozhodujete o svojom živote. Začnite už dnes podnikať kroky, ktoré pre Vás pripravil Napoleon Hill pred viac ako 70-timi rokmi...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (25)
Napoleon Hill v mladom veku...
Napoleon Hill v mladom veku... (zdroj: http://www.findagrave.com/cgi-bin/fg.cgi?page=gr&GRid=16488727)

Počas 20.storočia sa tieto dve slová stali symbolom úspechu. Za všetko môže Napoleon Hill, ktorý v roku 1937 vydal toto fantastické dielo. Mnohí najúspešnejší ľudia, považujú knihu Mysli a zbohatni za najlepšiu knihu o úspechu, aká kedy bola napísaná. Toto tvrdenie dokazujú aj predajné čísla, ktoré sa vyšplhali nad hranicu 30 miliónov čitateľov. Táto knihu Vám poskytne podrobný návod, ako môžete dosiahnuť úspech. A že to nie je len taký hocijaký návod dokazuje skutočnosť, že Napoleon Hill ho vytváral viac ako 20 rokov na základe štúdií a rozhovorov s viac ako 500 najúspešnejšími ľuďmi tej doby. Takisto skúmal tisícky iných neúspešných ľudí a všetko starostlivo porovnal a spísal. Aký bol výsledok? Hill vytvoril 13 krokov k bohatstvu, ktoré musel podniknúť každý jeden úspešný človek, ktorého skúmal, aby nadobudol svoje bohatstvo a dosiahol svoj úspech. Pre tých, ktorí nečítali túto fantastickú knihu, alebo už na ňu pozabudli, prinášam krátky súhrn týchto krokov.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Prvý krok k bohatstvu:

Túžba: Počiatočný bod všetkého úspechu

Druhý krok k bohatstvu:

Viera: Vizualizácia túžby a viera v jej dosiahnutie

Tretí krok k bohatstvu:

Autosugescia: Prostriedok pre ovplyvňovanie podvedomej mysle

Štvrtý krok k bohatstvu:

Špecializované vedomosti: Osobná skúsenosť a postrehy

Piaty krok k bohatstvu:

Predstavivosť: Dielňa mysle

Šiesty krok k bohatstvu:

Organizované plánovanie: Premena túžby v činy

Siedmy krok k bohatstvu:

Rozhodnutie: Víťazstvo nad otáľaním

Ôsmy krok k bohatstvu:

Vytrvalosť: Trvalá snaha potrebná k navodeniu viery

Deviaty krok k bohatstvu:

Sila mozgového trustu(Master mind): Hybná sila

SkryťVypnúť reklamu

Desiaty krok k bohatstvu:

Tajomstvo sexuálnej premeny

Jedenásty krok k bohatstvu:

Podvedomie: Spojujúci článok

Dvanásty krok k bohatstvu:

Mozog: Vysielač a prijímač myšlienok

Trinásty krok k bohatstvu:

Šiesty zmysel: Brána k chrámu múdrosti

Ak sa Vám podarí „splniť“ týchto 13 neľahkých krokov, čaká Vás finančná nezávislosť. Čo však podľa Napoleona Hilla bráni väčšine ľudí v dosiahnutí vytúženého bohatstva? Obyčajný strach. Strach, ktorý brzdí drvivú väčšinu ľudí v ceste k dosiahnutiu svojich cieľov. Strach zo zlyhania a strach z odmietnutia. Toto sú dva základné kamene neúspechu. Pozrime sa na 6 základných druhov strachu podľa Napoleona Hilla, ktoré sužujú väčšinu ľudí:

SkryťVypnúť reklamu

1. Strach z chudoby

2. Strach z kritiky

3. Strach zo straty zdravia

4. Strach zo straty lásky od milovanej osoby

5. Strach zo staroby

6. Strach zo smrti

Až keď hodíte všetky tieto strachy za hlavu a vykročíte vpred za svojimi cieľmi, potom môžete dosiahnuť úspech a vytúžené bohatstvo. Zahoďte teda v tomto momente všetok strach za hlavu a začnite okamžite podnikať kroky k nekonečnému bohatstvu, pretože toto bohatstvo tam čaká. A je jedno či na Vás alebo na niekoho iného. Proste niekto ho dostane, a bude to tá osoba, ktorá podnikne tieto kroky rýchlejšie a lepšie. Uchopte preto svoju šancu a začnite nový život.

Martin Chudý

Martin Chudý

Bloger 
  • Počet článkov:  87
  •  | 
  • Páči sa:  6x

Martin Chudý je profesionálny športovec (futbalista), konzultant pre optimálne zdravie a výživu, spisovateľ, bloger, kaviarničkár, aktivista, rečník, podnikateľ a vizionár.Viac ako 13 rokov (od 2006) sa aktívne zaujíma o oblasti zdravia, výživy, osobnostného rozvoja a podnikania.Martin pomáha ľuďom optimalizovať výživu, aby zlepšili svoje zdravie a vyhli sa chronickým zdravotným problémom.Martin tiež pomáha ľuďom objaviť ich “skryté“ zdroje a vďaka tomu využiť ich potenciál a dosiahnuť život podľa svojich predstáv.Viac o Martinovi:https://www.martinchudy.sk/o-mne/Kontakt:FB: https://www.facebook.com/www.martinchudy.skWEB: https://www.martinchudy.sk/ Instagram: https://www.instagram.com/martin_chudy/ Zoznam autorových rubrík:  Metabolická flexibilitaVoda a tekutinyZdravie11 krokov ku zdraviuÚspechReceptyZdravie zvieratŠtíhla postava

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

284 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

740 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu