TOP 10 jobov v online marketingu

Možno som mal článok radšej nazvať 10 dôkazov, že ľudí ešte nenahradili počítače. Totižto, aj v digitálnom svete - napočudovanie – ešte stále pracujú najmä ľudia, nie „mašiny“.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)

Dôkazom tohto tvrdenia je nová webstránka Jobs In Search, ktorá ponúka pracovné miesta vo svete internetového marketingu a médií. Máte záujem? Niektoré z týchto pozícií sú k dispozícii už aj na Slovensku.  1. Regional Poker Manager Vskutku kuriózna pozícia v online svete. Manažovať poker? A k tomu regionálne – to akože ich je viac? Musím im poslať životopis za Slovensko.   2 . Creative Head of DesignAk máte kreatívne telo plus o dizajne si myslíte len to najlepšie (a to isté si o vás myslí dizajn), staňte sa jeho hlavou.   3. German, Italian, Portug. Arabic Search Marketer Ak ste nemecky hovoriaci Talian s portugalskými a arabskými koreňmi a aj tomu zodpovedajúcimi jazykovými schopnosťami, prihláste sa na túto pozíciu a môžete začať spravovať celosvetové online kampane.  4. Entry Level Researcher – Online Reputation Monitoring Na začiatok vám na tejto pozícii stačí vedieť, že firmy aj na internete dbajú na svoju reputáciu. Neskôr zistíte, že za monitorovanie toho, čo sa o nich hovorí, aj dobre platia. Toť vsjo.   5. PPC online executiveTak takúto pozíciu – iba pod iným názvom – máme aj v našej firme . V Británii sa momentálne o takýchto ľudí idú doslova potrhať – na JobsInSearch.com som asi najviac inzerátov našiel na práve na tento job.   6. Head of E-Commerce Entertainment Innovator Brand Ďalšia hlava internetového draka. Na tejto pozícii ste šéfom e-commerce a zodpovedáte za inovácie. Zaujímalo by ma, či aj za “prúsery”, ktoré sa občas pri inovovaní pritrafia.   7. Online Content Manager Entertainment Cool BrandsPredávať formu bez obsahu je ako predávať prázdne fľaše od Absolut vodky. Web potrebuje obsah, a obsah zasa človeka, ktorý ho bude spravovať. Ak je k tomu v inzeráte napísané aj „cool“ a „entertainment“, pozícia je priam „vystružlíkaná“ pre mladého ambiciózneho kariéristu.  8. Head of Search Marketing Zas hlava, tentoraz marketingu vo vyhľadávačoch. Kolegu Marcela, ktorý je marketingovým manažérom u nás v ETARGETe , asi tiež začnem volať Hlava. Alebo hlavička, znie to lepšie :)   9. SEO/web copywriterRád by som túto pozíciu vo veľkom videl čo najskôr aj na Slovensku. Počul som, že tu už máme softvérových básnikov, tak by sa ani biznis nemal nechať zahanbiť a aj v našej krajine čím skôr spojiť reklamu a SEO.   10. Country manager pre cielenú internetovú reklamu Tak môj job som momentálne na JobsInSearch.com nenašiel. Táto najžiadanejšia pozícia je už určite všade obsadená :)  Tagy: SEM nové+médiá pracovné+ponuky  Pridaj článok do:  asdf.sk Linkuj.cz!  

Martin Kováč

Martin Kováč

Bloger 
  • Počet článkov:  47
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Vo firme Etarget sa starám o to, aby cielené reklamné odkazy na internete priniesli inzerentovi, portálom aj "surferovi" čo najväčší úžitok. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená::::TIPY A TRIKY::::Tipy a triky - ETARGETTipy a triky - PPCTipy a triky - WebdizajnTipy a triky - SEOTipy a triky - UsabilityTipy a triky - Obsah webuTipy a triky - PodnikanieTipy a triky - Zákazníci::::Začíname s PPC::::Základné pojmyZačíname inzerovať::::Stalo sa::::ETARGETSEMVyhľadávačeWeb 2.0INTERNET::::rôzne::::Linky na tento týždeňZábavaO čom je tento blog?

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu