Vznikol printový časopis o search marketingu

Search Marketing Standard je prvým printovým časopisom o search marketingu na svete. Informácie z oblasti, ktorej najnovšie trendy ste mohli doteraz sledovať hlavne vďaka blogom, vás budú stáť iba 20 dolárov ročne.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Časopis je „zasvätený" všetkým oblastiam search marketingu. Pokrýva pay-per-click reklamu, SEO, web analytics či lokálne a kontextové vyhľadávanie.

"Standard " ponúka rady najlepších odborníkov, rozhovory, prehľady a how-to návody najpopulárnejších nástrojov a služieb z oblasti, sleduje trendy a vývoj. Must-have záležitosť hlavne pre veľké firmy, ktoré chcú držať krok s dobou a efektívne naložiť s marketingovými budgetmi.

Pre tých, ktorí predsa len radšej čítajú text na monitore, odporúčam redakčný blog Standardu. pošli do vybrali.sme.sk RSS

Martin Kováč

Martin Kováč

Bloger 
  • Počet článkov:  47
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Vo firme Etarget sa starám o to, aby cielené reklamné odkazy na internete priniesli inzerentovi, portálom aj "surferovi" čo najväčší úžitok. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená::::TIPY A TRIKY::::Tipy a triky - ETARGETTipy a triky - PPCTipy a triky - WebdizajnTipy a triky - SEOTipy a triky - UsabilityTipy a triky - Obsah webuTipy a triky - PodnikanieTipy a triky - Zákazníci::::Začíname s PPC::::Základné pojmyZačíname inzerovať::::Stalo sa::::ETARGETSEMVyhľadávačeWeb 2.0INTERNET::::rôzne::::Linky na tento týždeňZábavaO čom je tento blog?

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

722 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

56 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

277 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu