YouTube pre powerpointové prezentácie

Z času na čas prednášam na univerzitách v Bratislave o online marketingu a PPC reklame. Dlho som rozmýšľal, ako najlepšie publikovať powerpointové slajdy z prednášok na mojom blogu. Odpoveď si ma našla sama - SlideShare, YouTube pre powerpoint.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

SlideShare funguje presne ako YouTube.

1. Nalogujete sa

2. Uploadujete súbor (v tomto prípade nie video, ale powerpoint)

3. Zdieľate svoju prednášku

Slajdy zo svojich prednášok prinesiem čoskoro, zatiaľ vám na ukážku ponúkam slideshow "101 tipov pre marketing na webe", ktorú som našiel na SlideShare.

Obrázok blogu


PS 1: Objekt SlideShare sa zatiaľ nedá vložiť priamo do blogu SME. Kliknite na obrázok a zobrazíte prednášku priamo na webe SlideShare.

PS 2: Štvrtý bod prezentácie vraví - inzerujte cez PPC v Google a Yahoo. Samozrejme, na Slovensku treba Yahoo vyškrtnúť a napísať ETARGET :-)

Martin Kováč

Martin Kováč

Bloger 
  • Počet článkov:  47
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Vo firme Etarget sa starám o to, aby cielené reklamné odkazy na internete priniesli inzerentovi, portálom aj "surferovi" čo najväčší úžitok. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená::::TIPY A TRIKY::::Tipy a triky - ETARGETTipy a triky - PPCTipy a triky - WebdizajnTipy a triky - SEOTipy a triky - UsabilityTipy a triky - Obsah webuTipy a triky - PodnikanieTipy a triky - Zákazníci::::Začíname s PPC::::Základné pojmyZačíname inzerovať::::Stalo sa::::ETARGETSEMVyhľadávačeWeb 2.0INTERNET::::rôzne::::Linky na tento týždeňZábavaO čom je tento blog?

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu