Pán Delta začal svoju tretiu ofenzívu a v rámci karpatsko-dukelskej kampane sa mu podaril úspešný prielom.

Podľa očakávaní a vďaka znalosti miestnych pomerov sa v oblasti Dukly nestretol s nijakým odporom a úspešne postupuje cez Svidník, Bardejov a Starú Ľubovňu smerom na západ a juh.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Pán Delta si váži svojich priaznivcov a nenechá ich napospas rozmáhajúcej sa hygienokracii. Vypočul naliehavé volanie svojich verných bojovníkov v oblasti Kysúc že motorizované očkovacie jednotky tzv. hygienickej aliancie sú čoraz lepšie chránené a rozhodol sa pre operáciu zvanú kysucký výsadok. Tá má okrem iného za cieľ obkľúčenie tzv. oravského kovidového klastra kde dúfa v skoré víťazstvo a masívnu podporu miestneho obyvateľstva v nasledujúcich týždňoch.

V obsadených okresoch Severovýchodného Slovenska sa hygienická aliancia zmohla len na symbolický odpor a voči náladám miestneho obyvateľstva je takmer bezmocná. Pán Delta verí že už tento víkend sa vďaka zrýchlenému presunu svadieb do susedných okresov podarí do budúceho týždňa obsadiť Stropkov, Sabinov, Levoču a Kežmarok.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Úderné jednotky rýchleho nakazenia v oblasti Oravy dúfajú v úspech operácie halloween ktorej začiatok očakávame už čoskoro.

Pán Delta verí v nezlomnú ľahostajnosť domáceho obyvateľstva ktorú preukázalo v týchto krízových časoch.

Keďže je október mesiacom úcty k starším, osobitnú pozornosť pán Delta venuje našim dôchodcom ktorí boli v dôsledku opatrení hygienickej aliancie po dlhú dobu bez kontaktu so svojimi blízkymi. Pán Delta sľubuje, že mnohí z nich sa vďaka nemu už čoskoro dočkajú pravidelných návštev, tichej spomienky aj zapálených sviečok.

Máme čo sme chceli. Haffanana... Len na očkovacie "Do It !" je pre mnohých už prineskoro.

Skryť Vypnúť reklamu

A čia je to vina ? Vaša, veru vaša !

Matúš Lazúr

Matúš Lazúr

Bloger 
  • Počet článkov:  109
  •  | 
  • Páči sa:  352x

Dokážem usedavo ležať. Zoznam autorových rubrík:  AustráliaMalajziaSúkromnéNezaradenéVeda a technikaO dobe kovidovej

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

1 článok
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Lucia Šicková

Lucia Šicková

3 články
Skryť Zatvoriť reklamu