Iveta Radičová nehovorí pravdu

Písmo: A- | A+

Na SME.sk som si prečítal krátky úryvok z knihy Ivety Radičovej a našiel som v ňom nepresnosti, možno aj nepravdy. Mrzí ma, že píšem tieto riadky, no zrejme sa nedá nereagovať. Tu je krátka rekapitulácia udalostí, ako si ich pamätám ja:

Streda 5. alebo štvrtok 6. októbra 2011

V NRSR som mal poobede poradu s mojimi kolegami a hľadali sme riešenie. Následne sa Daniel Krajcer a Jozef Kollár vybrali za Ivetou Radičovou k nej domov. Pri ich odchode z domu Ivety Radičovej okolo polnoci sa črtala dohoda o tom, ako vyriešiť patovú situáciu okolo eurovalu. Krátko nato telefonovala Iveta Radičová Danielovi Krajcerovi (zastihla ho ešte v aute), že neplatí nič z toho, čo si povedali (takto mi to včera potvrdili Krajcer aj Kollár). Predpokladali sme, že Mikuláš Dzurinda mal výmenu názorov s Ivetou Radičovou.

Nedeľa 9. októbra 2011

Iveta Radičová píše, že v tento deň rokovala s Kollárom, Krajcerom, Miškovom a mnou. Toto tvrdenie, nemôže byť pravdivé, keďže Juraj Miškov sa nachádzal v Ázii.Toto považujem za nepresnosť, ale Iveta Radičová nehovorí pravdu, ak píše, že:  „O dve hodiny mi však Sulík poslal esemesku, že dohoda neplatí." Žiadnu SMS som jej v ten deň, ani deň predtým neposlal. (SMS som Ivete Radičovej posielal až v pondelok ráno, to však nebolo odmietnutie dohody).

Pondelok 10. októbra 2011

Iveta Radičová mi cez SMS prisľúbila, že hlasovanie o eurovale nespojí s hlasovaním o dôvere vláde, čo sme požadovali. Žiaľ, toto svoje slovo nedodržala. Viem to dokázať SMS komunikáciou zo dňa 10.10.2011,stačí, ak dá na to Iveta Radičová súhlas.

Mám archivované všetky SMS s Ivetou Radičovou z októbra 2010 a podľa výpisu z mobilu od operátora je možné preukázať, že sú to naozaj všetky, a že som teda žiadnu SMS nezmazal. Predmetné SMS zverejním okamžite po udelení súhlasu Ivetou Radičovou.

Skryť Zatvoriť reklamu